Neler Yeni

Custom klavye önerisi

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,022
İsim
Muhammed emin efe
Keşke para olsa da toplayabilsek :D. Piyasada güzel Alüminyum klavyeler var ama işte ...
Olsun be hocam. Ben toplarım ama kullanmak için değil genelde klavyeleri satmak için topluyorum. Onun için ülkemizde pekte bütçe çıkmıyor oralara klavye alan kişilerin. Ondan hiç uğraşmıyorum o işle. Seri şekilde gitse toplarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Melih
Arkadaşın bu klavye ve switch almaya bütçesi yeter diye atmıştım, switchlerinin kötü olduğunu belirtmeyi unutmuşum. Gateron veya Akko switch alabilirsiniz yanında.
Hocam GMK68 vs Ak820 pro desek hangisi alır sizce bu savaşı? Bir de akko nun zibilyon tane switchi var ben bunun iyisini neye göre seçeceğim arada sadece ses ve sertlik farkı mı vardır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke para olsa da toplayabilsek :D. Piyasada güzel Alüminyum klavyeler var ama işte ...
Alümınyum toplayacaksan böyle güzel bi 7k cebinde olacak en iyilerini alacaksın :D . Stabilizer, kasa, switch, yalıtım en iyisi olacak. Tabii zevkler tartışılmaz.
açıkçası sadece ses içinse 3-4k fazladan vermeye gerek yok diye düşündüm şu anda 😂

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,022
İsim
Muhammed emin efe
Hocam GMK68 vs Ak820 pro desek hangisi alır sizce bu savaşı? Bir de akko nun zibilyon tane switchi var ben bunun iyisini neye göre seçeceğim arada sadece ses ve sertlik farkı mı vardır?
Kankam bak AK820 PRO daha ucuza gelir ve %75 klavye ama sen o üründen GMK67+Akko switch kadar tok ses bekleme. Ama gift yine tok ses verir vermez demiyorum. Ayrıca Akko'nun ürünleri arasında kaliteden ziyade kullanım amacı var. En mantıklısı paran varsa Piano pro veya Black eğer yoksa Cream yellow. Ama tacticle istersen Cream blue.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Melih
Kankam bak AK820 PRO daha ucuza gelir ve %75 klavye ama sen o üründen GMK67+Akko switch kadar tok ses bekleme. Ama gift yine tok ses verir vermez demiyorum. Ayrıca Akko'nun ürünleri arasında kaliteden ziyade kullanım amacı var. En mantıklısı paran vara Piano pro veya Black eğer yoksa Cream yellow. Ama tacticle istersen Cream blue.
Hocam bende bu terimlerin hiçbiri yok hahahs creamler switch türü ancak tacticle dediğiniz nedir bir de söylediğim gibi switchler arasında sadece ses ve sertlik farkı mı var? İki klavyede de knob var ekran var ama gmk87 ve akko switch yapsam daha istediğime yakın bir şey alırım diye düşünüyorum az önce 68 demişim o 87 olacaktı

Kankam bak AK820 PRO daha ucuza gelir ve %75 klavye ama sen o üründen GMK67+Akko switch kadar tok ses bekleme. Ama gift yine tok ses verir vermez demiyorum. Ayrıca Akko'nun ürünleri arasında kaliteden ziyade kullanım amacı var. En mantıklısı paran varsa Piano pro veya Black eğer yoksa Cream yellow. Ama tacticle istersen Cream blue.
Hocam ben aliexpress de gezerken crystal switch gördüm rgb olayında o daha hoş görünmez mi şeffaf

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,022
İsim
Muhammed emin efe
Hocam bende bu terimlerin hiçbiri yok hahahs creamler switch türü ancak tacticle dediğiniz nedir bir de söylediğim gibi switchler arasında sadece ses ve sertlik farkı mı var? İki klavyede de knob var ekran var ama gmk87 ve akko switch yapsam daha istediğime yakın bir şey alırım diye düşünüyorum az önce 68 demişim o 87 olacaktı
GMK87 daha pahalıya patlar ama nasıl istersen. Yurtdışından alırsan gümrükte yığılma olduğunu ve bayram tatili nedeni ile haftaya pazartesi gününe kadar kapalı olduğunu bil. Dediğim gibi yine AK820 PRO daha uyguna patlar. Kendi deneyimlerime göre gmk87, gmk67 kadar tok ses vermiyor. Muhtemelen alan daha geniş olduğu için daha tiz veriyor sesi. Knob AK820 PRO'da da var. Tacticle switch geri hissiyatı olan lineer olmayan switch demek bu arada. Cream serisi ise fabrikasyon lubelu demek.

Hocam ben aliexpress de gezerken crystal switch gördüm rgb olayında o daha hoş görünmez mi şeffaf
Onlar lubelu değil ama senin için çok önemli değilse al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Melih
hocam piano pro ve black dediğiniz switchler de lube lu mu geliyor. Sonuç olarak GMK87 - Ak820 pro arasından fiyatlar çok farklı değil 1000tl oynuyor hangisini tercih ederdiniz siz olsaydınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,919
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom