Neler Yeni

Cyberpunk 2077 480 TL'YE DEĞER MI?

BilalBağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bilal bağ
İşiniz ağır ve verilen para az gunluk 600 alıp onuda 1 oyuna vermek pek içime sinmiyor. Güvenilir bir satıcı bulursanız,
Korsan yerine hesap alıp oynayabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Faruk Ünal
Merhaba bugun Cyberpunk için 9 saat agir kargo işinde çalıştım fakat para tatli geldi 480 lirayi kulaklık ve gamepad bütçeme mi eklemem mantıklı olur yoksa 480i basıp Cyberpunk 2077 almak mı mantıklı olur
Oyunun ana hikayesi kısa yan görevler ile uzuyor bence alınmaz gerisini sen anla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam korsandan anlamiyorum maalesef
Korsan kurulum çok basit belli başlı sitelerden yüklersen sıkıntı yok.

Aaahmt

80+ Bronze
Oyunun ana hikayesi kısa yan görevler ile uzuyor bence alınmaz gerisini sen anla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korsan kurulum çok basit belli başlı sitelerden yüklersen sıkıntı yok.
Almaktan vaz geçtim hocam. İlk önce hesap kiralamayi demerim olmadı korsan yüklemeye çalışırım hiç deneyimim yok ama kader bunu gerektirdi

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Merhaba bugun Cyberpunk için 9 saat agir kargo işinde çalıştım fakat para tatli geldi 480 lirayi kulaklık ve gamepad bütçeme mi eklemem mantıklı olur yoksa 480i basıp Cyberpunk 2077 almak mı mantıklı olur
İleride kulaklık veya gamepad alabilirsin ancak oyun almak çok daha zor olacak.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
oğuzhan ege
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tek oyunculu oyun para vermeye değmez torrent bilseydin dlcleri ile beraber oynama imkanı. Var ne desem bilemedim.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
.
Almaktan vaz geçtim hocam. İlk önce hesap kiralamayi demerim olmadı korsan yüklemeye çalışırım hiç deneyimim yok ama kader bunu gerektirdi
Hocam ana hikayesi bana çok sıkıcı geldi yan görevlerden devam ediyorum paso aksiyon görevleri olduğu için. 125 e aldım ama bence 480 TL etmez

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
oğuzhan ege
Ben sana yardımcı olurum dostum. Tek oyunculu oyunlara para vermeni istemem bu ekonomide.

Aaahmt

80+ Bronze
Ben sana yardımcı olurum dostum. Tek oyunculu oyunlara para vermeni istemem bu ekonomide.
Teşekkür ederim abi. Mecbur hesap kiralamaya veya cracke kaldiydım açıkçası crackten halen korkuyorum ama umarım çözebiliriz 😅

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Volkan
Heyecanla aldım Max 2 saat oynamisimdir. Dedikleri gibi hikayeli oyun seviyorsan belki seversin.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
oğuzhan ege
Teşekkür ederim abi. Mecbur hesap kiralamaya veya cracke kaldiydım açıkçası crackten halen korkuyorum ama umarım çözebiliriz 😅
Ben 5 senedir kullanıyorum. Crysiz serisi god of War metro serisi spiderman cyperpunk olsun hatta son of the forest online bitirdik. olsun. Korkmana gerek yok o büyük tanındık insanlar sponsor eşliği sayesinde onlara bedava geldiği için korsan önermiyorlar tamamen olay bu.

Top Bottom