Neler Yeni

Cyberpunk 480 liraya değer mi?

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Ertuğrul
aynen kanka bak virüs giriyo şu an
Hocam bilmiyorsanız lütfen yanlış yönlendirmeyin. Paylaşımlı hesap aynı Steam hesabını çok insanın kullanması demek. Çevrimdışı moda girip oynuyorsunuz virüs kapacak bir şey yok. Yıllardır hikayeli oyunları böyle oynarım 20 TL'ye oynayaip bitirecegim oyuna tonla para veremem

Xeracula

80+ Bronze
Hocam bilmiyorsanız lütfen yanlış yönlendirmeyin. Paylaşımlı hesap aynı Steam hesabını çok insanın kullanması demek. Çevrimdışı moda girip oynuyorsunuz virüs kapacak bir şey yok. Yıllardır hikayeli oyunları böyle oynarım 20 TL'ye oynayaip bitirecegim oyuna tonla para veremem
tamam ben de diyorum ki paylaşımlı hesap ile korsanın hiçbir farkı yok sonuç olarak neredeyse bedavaya oynuyorsun yani her türlü emek hırsızı konumuna düşüyorsun ben demedim ki sana steam dan virüs kaparsın, adam demiş korsan indirirsem virüs girer falan diye ona söyledim

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Ertuğrul
tamam ben de diyorum ki paylaşımlı hesap ile korsanın hiçbir farkı yok sonuç olarak neredeyse bedavaya oynuyorsun yani her türlü emek hırsızı konumuna düşüyorsun ben demedim ki sana steam dan virüs kaparsın, adam demiş korsan indirirsem virüs girer falan diye ona söyledim
Ha anladım. Emek hırsızlığı konusunda maalesef haklısınız herkes kütüphane oluşturmak ister ama TR şartları

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
.
Bende senin gibi pek hikayeli oyun oynayamıyorum.Beni çabuk sıkmıştı o yüzden devam etmedim ama 2.0 dan sonra tekrar bir girip bakıcam

Zafkiel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Efe Su
İlgilendiği Kategoriler
Oyun , Ekran Kartı , SSD
bazı sayfalardan ücretsiz bir dene beğenrisen satın al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

bazı sayfalardan ücretsiz bir dene beğenrisen satın al geç