Neler Yeni

Cyberpunk 2077 480 TL'YE DEĞER MI?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,720
İsim
Eren Güven
değmez kötü oyun.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,720
İsim
Eren Güven
Alma karari verdiğimde oyun hakkında çok iyi mesajlar geliyordu karardan vaz geçince oyun hakkında kötü yorumlar geliyor biraz garip oldu 😅 Almamaya karar verdim hocam teşekkür ederim
oyunun tek özelliği ne zaman nvdia yeni bi teknoloji çıkarsa onu göstermek için kullanılması. haricinde ne açık dünyası ne hikayesi ne görevleri kısaca bi hikayeli açık dünya oyunundan ne bekliyosan hepsi vasat

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Emre Altun
Oyunu bitirmiş biri olarak bence değer. Piyasada o kadar balon oyunlar var ve fiyatları o kadar saçma ki. 2077 ye 480 TL verilir. Hakediyor artık bence.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba bugun Cyberpunk için 9 saat agir kargo işinde çalıştım fakat para tatli geldi 480 lirayi kulaklık ve gamepad bütçeme mi eklemem mantıklı olur yoksa 480i basıp Cyberpunk 2077 almak mı mantıklı olur
Değer. Bitirdim. Hikayeli oyunlar seviyorsan muhtemelen keyif alırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunun tek özelliği ne zaman nvdia yeni bi teknoloji çıkarsa onu göstermek için kullanılması. haricinde ne açık dünyası ne hikayesi ne görevleri kısaca bi hikayeli açık dünya oyunundan ne bekliyosan hepsi vasat
Hikayesi ve görevleri kime neye göre vasat? Yan görev çeşitliliği çoğu oyundan açık ara daha iyi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,720
İsim
Eren Güven
Değer. Bitirdim. Hikayeli oyunlar seviyorsan muhtemelen keyif alırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hikayesi ve görevleri kime neye göre vasat? Yan görev çeşitliliği çoğu oyundan açık ara daha iyi
napayım yan görevi

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,720
İsim
Eren Güven
Her şeyine vasat demişsin neye göre vasat? Bana göre güzel değil diyebilirsin ama vasat demek saçmalık. Oyunları değerlendirmeden sadece vasat, çöp deyip geçmek kadar saçma çok az şey var.
değerlendiriyorum işte vasat? değerlendirmem bu. zaman kaybı.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
.
Ben 5 senedir kullanıyorum. Crysiz serisi god of War metro serisi spiderman cyperpunk olsun hatta son of the forest online bitirdik. olsun. Korkmana gerek yok o büyük tanındık insanlar sponsor eşliği sayesinde onlara bedava geldiği için korsan önermiyorlar tamamen olay bu.
Hocam nasıl oluyo o işler aydınlatır mısın benide. Yakuza serisi için yapmak istiyorum

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,500
İsim
oğuzhan ege
Hocam nasıl oluyo o işler aydınlatır mısın benide. Yakuza serisi için yapmak istiyorum
Özelden cevap yazacağım işte olduğum için fazla yardımcı olamıyorum.

adonisss

80+
bende aldım çok iyi oyun daha çok deneyim gibi geldi bana bu paraya daha gelmez al geç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,934
Üyeler
142,489
Son üye
ygkenel
Top Bottom