Neler Yeni

Cyberpunk 2077 almak mantıklı mı ?

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
Hocam Mafia 1-2-3 bakabilirsiniz. Tabii ki yenilenen oyunlarına. Epic'te hem paket olarak var hem de tane tane. Galiba tane tane almak daha ucuza geliyordu.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,666
İsim
MehmedVII

Cihangir

80+ Gold
Şuan indirimdeki dy2 ve cyperpunk almak mantıklı mı ? sistemde 3050 ve 11400h var 50 TL akbank indirimi ile de toplamda 175tl oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dyinglight2
cyberpunk rtx açık oynanmalı bence rtx 3050 notebook yetersiz kalıyor. Dying light 2 bitirdim oyun baya iyi. Cyberpunk ta bu sene dlc çıkacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ramazan Türk
bu nasıl oluyor
bu arada oynamadıysan detroit become human alabilirsin 200e tamamlamak için falan
  • Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında öğrenci olan ve Üniversiteli Akbanklı programına dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
  • Üniversiteli Akbanklı programına; Akbank Mobil’de yer alan Kampanyalar sayfasından Üniversiteli Akbanklı’ya Katıl diyerek veya web sitesinde yer alan başvuru formu doldurularak katılım sağlanabilir.
  • Kampanya tarihleri içerisinde Steam ve Epic Games platformlarında Akbank kartlarıyla yapılacak harcamaların her ay %50’si toplam 50 TL’ye kadar olacak şekilde iade edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim tutarı her ay 50 TL ile sınırlıdır.

• Beğen
Reaksiyonlar: AggY

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
Kaan
  • Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında öğrenci olan ve Üniversiteli Akbanklı programına dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
  • Üniversiteli Akbanklı programına; Akbank Mobil’de yer alan Kampanyalar sayfasından Üniversiteli Akbanklı’ya Katıl diyerek veya web sitesinde yer alan başvuru formu doldurularak katılım sağlanabilir.
  • Kampanya tarihleri içerisinde Steam ve Epic Games platformlarında Akbank kartlarıyla yapılacak harcamaların her ay %50’si toplam 50 TL’ye kadar olacak şekilde iade edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim tutarı her ay 50 TL ile sınırlıdır.
Yaşım tutmuyor neyse söylediğiniz için teşekkürler.

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
İki oyun mu 175' denk geliyor bedava resmen kaçırma derim cp77'yi çok severek oynamıştım

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
umut
hocam kullanıp 50 tl iadeyi aldınızmı ben kullandım 1 hafta oldu daha gelmedi iade. netflix de yarısı iade vardı oda daha gelmedi 1 hafta oldu alalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ramazan Türk
hocam kullanıp 50 TL iadeyi aldınızmı ben kullandım 1 hafta oldu daha gelmedi iade. netflix de yarısı iade vardı oda daha gelmedi 1 hafta oldu alalı
Temmuz ayında ödeme yaptıysanız, Ağustos 5-15 arasında yatar. Yani ödeme yaptıktan 1 ay sonra yatiyor

JSezar

80+ Silver
bence cp 2077 alma nakadar gta 5 seviyor olsamda cyberpunk oynanışı yapay zekası kötü
rpg sevmiyorsun sadece.gta 5 ile tek alakası araba sürmek,açık dünya falan:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,583
Üyeler
158,140
Son üye
enestazekus