Neler Yeni

DA-3 teslim aldım, ilk izlenim ve test sonuçları hakkında...

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Ahmet Deniz

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Alina

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Taha
Bana powerboost geldi herhalde onun kontrolcüsünü takmışlar ama sorun değil

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Stok fan, inan ben de çok şaşırdım. Gece testi yaptım pencere hafif aralıktı. İstanbul'dayı.
Aga ben Antalyadayım kasa ağzı açık eş zamanlı testte ekran kartı 78, işlemci 80-91 derece civarı çalıştı oyun içi değerleri(daha gta5 testi falan yapmadım ama The Forest,Volarant max ayarlarda kabul edilebilir sıcaklık değerleri verdi ne yapsam kararsız kaldım,şimdi gta 5 testi için başlıyorum umarım güzel ısı değerleri verir daha sonra csgo falan bakıcam fps değerleride güzel şimdilik,bakalım...)

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ferhat Karalar
Arkadaşlar 7 Eylül'de verdiğim sipariş 18 Eylül'de elime ulaştı. Bios güncel değil ve windows kurulmamıştı. Böyle gelmesini bekliyordum zaten ama anakartı da sabitlemeden göndermişler o biraz canımı sıktı. Vidalar anakart kutusunun içinden çıktı fakat aynı manzarayla karşılaşacak kişiler için söylüyorum vidalar farklı ona çok dikkat edin. Boşta bir anakart yükselticisinde vidayı deneyip öyle anakart için sabitlemede kullanın.
Bir de GameBooster kasanın ön ızgarasında hafif göçük vardı demir bir teli hafif bükerek kanca yapıp düzelttim.

12 saatlik eş zamanlı FurMark ve Prime95 test sonucu olarak;
Ekran kartı 81 derece, İşlemci 74 dereceyi gördü (Ryzen5 3500x)
Crystal Diskmark - M2 SSD tam verim çalışıyor
MemTest86 - GSKILL 3200 Ram için hiçbir sorunla karşılaşmadı

Parçalar sorunsuz ve randımanlı çalışıyor. Oyun testlerine akşam geçeceğim FPS ve sıcaklık değerlerini tekrar paylaşırım. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Hayırli olsun hocam

EmirCirak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emirhan Çırak
Aga ben Antalyadayım kasa ağzı açık eş zamanlı testte ekran kartı 78, işlemci 80-91 derece civarı çalıştı oyun içi değerleri(daha gta5 testi falan yapmadım ama The Forest,Volarant max ayarlarda kabul edilebilir sıcaklık değerleri verdi ne yapsam kararsız kaldım,şimdi gta 5 testi için başlıyorum umarım güzel ısı değerleri verir daha sonra csgo falan bakıcam fps değerleride güzel şimdilik,bakalım...)
Snowman M200 öneririm fiyatı çok makul. 10 derece farkettirir diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırli olsun hocam
Teşekkür ederim

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Snowman M200 öneririm fiyatı çok makul. 10 derece farkettirir diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim
olay senin stok fanla benden daha iyi sıcaklık değeri alman .d peki oyun içinde değerler nasıl?

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
anakartı sabitlememeleri çok kötü itopyadan uzak durmak lazım gerçekten.

ahenk'

80+ Silver
Arkadaşlar 7 Eylül'de verdiğim sipariş 18 Eylül'de elime ulaştı. Bios güncel değil ve windows kurulmamıştı. Böyle gelmesini bekliyordum zaten ama anakartı da sabitlemeden göndermişler o biraz canımı sıktı. Vidalar anakart kutusunun içinden çıktı fakat aynı manzarayla karşılaşacak kişiler için söylüyorum vidalar farklı ona çok dikkat edin. Boşta bir anakart yükselticisinde vidayı deneyip öyle anakart için sabitlemede kullanın.
Bir de GameBooster kasanın ön ızgarasında hafif göçük vardı demir bir teli hafif bükerek kanca yapıp düzelttim.

12 saatlik eş zamanlı FurMark ve Prime95 test sonucu olarak;
Ekran kartı 81 derece, İşlemci 74 dereceyi gördü (Ryzen5 3500x)
Crystal Diskmark - M2 SSD tam verim çalışıyor
MemTest86 - GSKILL 3200 Ram için hiçbir sorunla karşılaşmadı

Parçalar sorunsuz ve randımanlı çalışıyor. Oyun testlerine akşam geçeceğim FPS ve sıcaklık değerlerini tekrar paylaşırım. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.
Hayırlı olsun.

Darısı başımıza. Apu topluyoruz burada

EmirCirak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emirhan Çırak
olay senin stok fanla benden daha iyi sıcaklık değeri alman .d peki oyun içinde değerler nasıl?
Online multiplayer oyunlar özelinde test ettim, sonuçlar DA-3 videosu ile aynı 144 hz monitör ile çok güzel oldu. Ben şimdiye kadar oyun oynamıyormuşum onu farkettim :D

Top Bottom