Neler Yeni

DA-4 HARİKA İTOPYA ve OPERATÖR ŞİRKETİ(!)

HafızRakun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Ahmet Zeyrek
aga hazır sistem için 2 hafta bekledim gayet normal sonuçta montajıydı testiydi tek sipariş veren sen değilsin ki

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
haramn para yazmadım hatta ben böyle yazmadım ama bilgisayarda kullandığım bi program var kelime ve cümle düzenleyicisi o öyle olmuş ben demiştimki babası iyi kazanıyodur durumları iyidir ona almıştır
ben bu programı hiç sevmedir benim dediğimi neye dönüştürmüş ben silicem bu programı
uuuffff ne biçim R yaptı :D
1606987744878.jpeg

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Sorunlar üst üste geldi. Corona depo taşınması Webtekno ve DA sistem olunca ve şirket de sadece 100 kişi çalışınca geç gelmesi normalleşiyor. Yani tek yapılabilecek şey beklemek ve bence 7 gün çok fazla değil. 14 günü geçerse fazla ama daha yeni 7 gün oldu. Tek yapılacak şey sabretmek ama sistem geldiğinde bir parçası sıkıntılı olur orası başka.

EmaRex27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ege

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,166
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Mail at birde belki geri dönüş yaparlar.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
Hocam haklısınız, itopya böyle bir firma. Beklemekten başka bir şey yapamazsınız :( umarım en kısa sürede gelir siparişiniz.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

EmaRex27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ege

EM1RHANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emirhan Soyyiğit
Bugun musteri hizmetlerine baglandım ve bilgi aldım 25 Kasım tarihinde sipariş verdim sistemi Bana 7 8 aralık gibi kargoya kesin verilecegini soylediler

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İtopya müşteri hizmetleri için 70 kişi bekledim, operatörün 60dk limiti yüzünden tam müşteri hizmetlerine bağlandım, sipariş numaramı verdim bilgi alacaktım hat gitti. Dakikalarıma ve kıymetli vaktime yazık. Ne olacak bu işin sonu soruyorum? 24/11/2020 DA-4 sipariş verdik, bugün 7. iş günü verilen sözler tutulmuyor gerçekten büyük hayal kırıklığına uğradım. Para kolay kazanılmıyor (baba parası kazanıp harcayanlar hariç) alın terimizle zor şartlar altında güvenli kaliteli alışveriş yapalım dedik kursağımızda kaldı. @itopya.com @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz Referanslarınızla bu alışverişi yaptım, madem bu kadar sitem ettin, beğenmediyseniz beklemek istemiyorsanız iptal et demeyiniz. Çünkü parayı geri verebilirsiniz ama geçen zamanı, kaçıp giden fırsatları geri veremezsiniz ve bunca beklediğim yetmezmiş gibi üstüne iade süreci için bir o kadar daha bekleyemem. Çünkü hayatta en kıymetli hazinemiz akıp giden zamanımızdır. Video yükleyemediğim için buraya mağduriyetin, çaresizliğin, tutulamayan sözlerin, operatör şirketlerinin 60 dk kotasını, boşa giden zamanın ve alın termizin değersizliğinin resmini yüklüyorum.
Bir şey diyeceğim ne bu acele kardeşim anlamış değilim bende sistem aldım gayette 8 gün bekledim şimdi tadına varıyorum.Öyle abartıyorsunuz anlamış değilim ya ben 1 aydır kargo bekliyorum hepsiburada ve MNG kargodan o kadar şikayet etmedim sizde biraz bekleyin lütfen bazen çok abartıyorlar kaç gün oldu diyorum ?? 7 gün çok beklemişsiniz cidden abartılacak bir şey yok bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,133
Üyeler
152,619
Son üye
spectral799
Top Bottom