Neler Yeni

DA-4 HARİKA İTOPYA ve OPERATÖR ŞİRKETİ(!)

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,193
İsim
Berkecan Ergin
Operatörler yıllardır öyle telefon açık kalıyoe mantığı ile bazılarında 60 bazılarında 75dk sonra kapanıyor. Lakin siteminiz tamamen haklıdır. Da zaten geniş topluluk ve bu topluluk dışındada bu kasayı alan oluyor. Yani böyle bir video yayınlanmadan öncesinde hazır olan 100-200 kadar stok öncesinde yapılabilir kalan stoklarda özelleştirilen şekilde elde tutulur. Şahsen itopyada benzer sorunu kuzenımde yaşadı1-2 gün geç geldi. Bu konuda en iyi qp bilişim herhalde. Sistemi 2 iş gününde aldım. Sinerji ve inventusta aynı şekilde iyi diyorlar. İtopyanın bu tarz yeni çıkan sistemlerde sürekli böyle sorun yaşıyor olması ürün alırken göz ardı edilmemeli. Bence yasal süreç beklenmez bi daha alışveriş yapmazsınız önermezsinizde kendileri kaybeder

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Salih Sarıgüzel
Bir şey diyeceğim ne bu acele kardeşim anlamış değilim bende sistem aldım gayette 8 gün bekledim şimdi tadına varıyorum.Öyle abartıyorsunuz anlamış değilim ya ben 1 aydır kargo bekliyorum hepsiburada ve MNG kargodan o kadar şikayet etmedim sizde biraz bekleyin lütfen bazen çok abartıyorlar kaç gün oldu diyorum ?? 7 gün çok beklemişsiniz cidden abartılacak bir şey yok bence.
Kardeşim sizin boş vaktiniz çok anlaşılan, bizim zamanımız kıymetli, firma tarafından taahhüt edilen 7 iş günü içerisinde ürünü kargoya teslim etmeyi yerine getiremedi, Tutamayacağı sözler vermeyecek o zaman. Referanslarına güvenerek sözlerini yerine getireceğini düşündüğümüz için olumsuz bütün yorumlara kulaklarımızı kapayıp sipariş verdik. Bizde söz senettir ve firmanın senedinin vadesi ve benim sabrım dolmuş durumda. Hal durum böyleyken kalkıp para iadesi olsa bile geçen zamanı kim geri verecek ? O yüzden vaktiniz bolsa siz beklemeye devam edin zaman akıp gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga hazır sistem için 2 hafta bekledim gayet normal sonuçta montajıydı testiydi tek sipariş veren sen değilsin ki
kargoya bile verilmedi diyorum, taahhüt ettiği şeyi dikkatli okursanız 5-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir yazmış firma lakin 7. iş günü hala kargoya verilmemiş. Kargoya vermiş olsa diyeceğim ki firma yükümlüğünü yerine getirdi, artık sorumluluk kargoya ait ve muhattabım kargo şirketi derdim.

Ekler

• itopya kural.png
    itopya kural.png
    43.7 KB · Hit: 36
Son düzenleme:

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kardeşim sizin boş vaktiniz çok anlaşılan, bizim zamanımız kıymetli, firma tarafından taahhüt edilen 7 iş günü içerisinde ürünü kargoya teslim etmeyi yerine getiremedi, Tutamayacağı sözler vermeyecek o zaman. Referanslarına güvenerek sözlerini yerine getireceğini düşündüğümüz için olumsuz bütün yorumlara kulaklarımızı kapayıp sipariş verdik. Bizde söz senettir ve firmanın senedinin vadesi ve benim sabrım dolmuş durumda. Hal durum böyleyken kalkıp para iadesi olsa bile geçen zamanı kim geri verecek ? O yüzden vaktiniz bolsa siz beklemeye devam edin zaman akıp gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kargoya bile verilmedi diyorum, taahhüt ettiği şeyi dikkatli okursanız 5-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir yazmış firma lakin 7. iş günü hala kargoya verilmemiş. Kargoya vermiş olsa diyeceğim ki firma yükümlüğünü yerine getirdi, artık sorumluluk kargoya ait ve muhattabım kargo şirketi derdim.
Ona bakarsan tahmini de yazıyor onu niye katmadın

Top Bottom