Neler Yeni

DA-C4 Hala kargoya verilmedi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kadir Topçu
Steam
https://steamcommunity.com/id/VectorTheConqueror
Discord
vectortheconqueror
Oha ciddimisin la
evet.
1688390407223.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kadir Topçu
Steam
Discord
vectortheconqueror
Allah bilir benimkini ne zaman göndercekler boşuna ümitlenmişim bu hafta gelcek diye
yani kötü moral vermiş gibi oldum ama yine de ümdini kaybetme. Tek büyük endişem eksik veya kusurlu ürün göndermeleri. Geç olsun da kusursuz olsun diyorum

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
yani kötü moral vermiş gibi oldum ama yine de ümdini kaybetme. Tek büyük endişem eksik veya kusurlu ürün göndermeleri. Geç olsun da kusursuz olsun diyorum
Gelmeyeceğini erkenden öğrenmem daha iyi oldu boşver hatta teşekkür ederim.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Gencerde sıkıntı var. Ben 15inde farklı sistem aldım hâlâ kargoya verilmedi. Sorunca yarın diyolar ama geçen de yarın dediler. Bayram falan yalan. İşlerini iyi yapmıyorlar..benle birlikte gaminggentr den aldı arkadaşım onun şuan pc geldi bayram öncesi ve oynuyo.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 16 haziranda sipariş verdim hala göndermediler. Sizin işin yaş daha haziran başındakilerinin siparişlerini göndermediler
Bende 15inde verdim benim de kargo yok hâlâ. 10unda alan biriyle konuştum o da almamış kargoyu daha. bir şey donuyoda burada hadi bakalım. Parça vs yokken satış yaptılar herhalde parçada gelmedi diye düşünüyorum. Diğer türlü istemeyeceğim şey olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kadir Topçu
Steam
Discord
vectortheconqueror
Gencerde sıkıntı var. Ben 15inde farklı sistem aldım hâlâ kargoya verilmedi. Sorunca yarın diyolar ama geçen de yarın dediler. Bayram falan yalan. İşlerini iyi yapmıyorlar..benle birlikte gaminggentr den aldı arkadaşım onun şuan pc geldi bayram öncesi ve oynuyo.

Bende 15inde verdim benim de kargo yok hâlâ. 10unda alan biriyle konuştum o da almamış kargoyu daha. bir şey donuyoda burada hadi bakalım. Parça vs yokken satış yaptılar herhalde parçada gelmedi diye düşünüyorum. Diğer türlü istemeyeceğim şey olur
benim yarın 10.iş günü oluyor. Bakalım yarından sonra kargolanacak mı. Gerçekten eksik veya bozuk ürün göndermelerinden korkuyorum. Geçen sene bir arkadaşım başka bir siteden alışveriş yaparken öyle olmuştu

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Soner Tibik
Benimki kargolandı gözüküyor, bayramdan dolayı kargo şirketlerinin çalışmaması onların suçu değil diye düşünüyorum. Yüzlerce kargo bekliyor illa ki 1-2 gün içinde çözerler.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Benimki kargolandı gözüküyor, bayramdan dolayı kargo şirketlerinin çalışmaması onların suçu değil diye düşünüyorum. Yüzlerce kargo bekliyor illa ki 1-2 gün içinde çözerler.
Hocam sorun yoğunluktan dolayı vermemesi değil. Bunla suçlayacak değilim. Aradım kaç defa bir kere açtılar ve yarın kargoda dendi. Bayram öncesi. Verilmedi dedikleri tarihte. Bir tanıdığıma da yarın verilecek denmiş ama yarın dediği tarih bayramın 1.gunuydu. cidden güvensiz ve tuhaf bir yer burası. Yanlış parça vs gelmesin yeter artık. Her yer yoğun diğer firmalar yapiyosa bunlarda yapmalı diye düşünüyorum

benim yarın 10.iş günü oluyor. Bakalım yarından sonra kargolanacak mı. Gerçekten eksik veya bozuk ürün göndermelerinden korkuyorum. Geçen sene bir arkadaşım başka bir siteden alışveriş yaparken öyle olmuştu
Gelmezse iade hakkın var yarından itibaren. İade isteyebilirsin diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kadir Topçu
Steam
Discord
vectortheconqueror
Hocam sorun yoğunluktan dolayı vermemesi değil. Bunla suçlayacak değilim. Aradım kaç defa bir kere açtılar ve yarın kargoda dendi. Bayram öncesi. Verilmedi dedikleri tarihte. Bir tanıdığıma da yarın verilecek denmiş ama yarın dediği tarih bayramın 1.gunuydu. cidden güvensiz ve tuhaf bir yer burası. Yanlış parça vs gelmesin yeter artık. Her yer yoğun diğer firmalar yapiyosa bunlarda yapmalı diye düşünüyorum

Gelmezse iade hakkın var yarından itibaren. İade isteyebilirsin diye biliyorum
Taksit ile kredi ile ödüyorum ayrıca 2 3 haftaya göre fiyatlar epey arttı. İade etmek mantıklı değil

Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Taksit ile kredi ile ödüyorum ayrıca 2 3 haftaya göre fiyatlar epey arttı. İade etmek mantıklı değil
Verildi mi? Benim bugün verildi. Şikayetvar sitesinden hallettim. Oradan şikayet oluştur belki yardımcı olurlar. Ben oradan zorlaya zorlaya verdirdim kargoyu. Umarım hatasız gelir

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Verildi mi? Benim bugün verildi. Şikayetvar sitesinden hallettim. Oradan şikayet oluştur belki yardımcı olurlar. Ben oradan zorlaya zorlaya verdirdim kargoyu. Umarım hatasız gelir

Ekler

• Screenshot_2023-07-04-12-53-04-116_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-04-12-53-04-116_com.android.chrome.jpg
    222.8 KB · Hit: 31

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Ben 15inde verdim kademe kademe veriliyodur bu hafta içinde verilir diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kadir Topçu
Steam
Discord
vectortheconqueror
evet benimki de verildi ama kargo takip no yanlış gönderdiler

Top Bottom