Neler Yeni

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Fatkör

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Fatih Köroğlu
9 taksitte 900 TL ekliyomuş yanlışıkla ona bastım 3d secura da iptal ettim deliricem

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
Kim nasıl aldı bilmiyorum ama videodan 2 saat sonra satışın açılması muhabbeti yüzünden site bu kadar kitleniyor. En azından yarım saat falan olsa anlarım ama böyle çok fazla insan birikiyor biz zaten video saatini alarm kurup bekliyoruz video zaten 10-15 dakika. Neyse alan miningcilere h.o biz yine sistemi yenileyemedik
Bu video dan sonra 1 saat veya 2 saat muhabbeti gerçekten çok güzel eskiden millet videoyu izlemeden bilgisayarın testlerini + sıcaklıklarını görmeden direk bilgisayarı alıyordu ve videoyu izledikten sonra iptal edenler bile oluyordu

hülooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerim kerim
Kim nasıl aldı bilmiyorum ama videodan 2 saat sonra satışın açılması muhabbeti yüzünden site bu kadar kitleniyor. En azından yarım saat falan olsa anlarım ama böyle çok fazla insan birikiyor biz zaten video saatini alarm kurup bekliyoruz video zaten 10-15 dakika. Neyse alan miningcilere h.o biz yine sistemi yenileyemedik
katılıyorum video süresi + 15 dakikadan fazla olmamalı 2 saat nedir

linksiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
emre palabıyık
Bu kasadan kar bile alıyorlarsa neden stok az yapıyorlar ya 1-2 bin olsa keşke. Hayaldik vazgeçtik artık :(

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Bu video dan sonra 1 saat veya 2 saat muhabbeti gerçekten çok güzel eskiden millet videoyu izlemeden bilgisayarın testlerini + sıcaklıklarını görmeden direk bilgisayarı alıyordu ve videoyu izledikten sonra iptal edenler bile oluyordu
videoya ne gerek var parçalara bak parçalar iyi ise al geç yani videoyu izlemeye gerek yok boş boş 2 saat

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
MCA
Katılıyorum bu yoruma zaten videoyu görenler arkadaşlarına haber salıyor.Ama belki de DonanımArşivinin ve itopyanın hit kasması için yapılan bir şeydir. Sonuçta ne kadar çok tıklama o kadar çok ön plana çıkma.

spector01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akmet Akpak
Alıntıyı görüntüle

Umarız bayram şekeri tadında F/P bir sistem olur
Cok Güzel Ödeme Kısımdayım Sonra 9.90 TL İle ödemeyle Ürün Bitti :) Size Kısaltma Olarak bir şey deyim mi A.B.V Bunu tam acılımı Tam kolaylıkla anlarsınız Umarım.. O kadar Para 2 gün öncedne haber vermek Sistemi Site Yi yogunlugu Miktari Ayarlayamamakla Yazık Yazık Bir daha Ama Bir daha Bilgisayar toplama asla yapmayın ekipman Yapın Ekipmanlarda Cok yogunluk yaşanmıyor Görüyorsunuz Yazık Bekledigim onca 3 saati Bekledigim onca Siteyi Bekledigim onca 1 Saat yogunlugunuzu Kalıbınızdan utanın Aklınız varsa 17 mayısı Sistem yapmayın Daha cok İnsan Kirliliginizi Yaşatmayın ve Milletide Üzmeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cok Güzel Ödeme Kısımdayım Sonra 9.90 TL İle ödemeyle Ürün Bitti :) Size Kısaltma Olarak bir şey deyim mi A.B.V Bunu tam acılımı Tam kolaylıkla anlarsınız Umarım.. O kadar Para 2 gün öncedne haber vermek Sistemi Site Yi yogunlugu Miktari Ayarlayamamakla Yazık Yazık Bir daha Ama Bir daha Bilgisayar toplama asla yapmayın ekipman Yapın Ekipmanlarda Cok yogunluk yaşanmıyor Görüyorsunuz Yazık Bekledigim onca 3 saati Bekledigim onca Siteyi Bekledigim onca 1 Saat yogunlugunuzu Kalıbınızdan utanın Aklınız varsa 17 mayısı Sistem yapmayın Daha cok İnsan Kirliliginizi Yaşatmayın ve Milletide Üzmeyin.

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
Bu kasadan kar bile alıyorlarsa neden stok az yapıyorlar ya 1-2 bin olsa keşke. Hayaldik vazgeçtik artık :(
Diğer Youtuberler gibi 50 100 stok yapsa bu seferde stok neden bu kadar az dersiniz adam elinden geldiğince en iyi bir şekilde stok ayarlıyor ülke de ekran kartı bu kadar azken 1 günde nasıl acaba 2000 bin tane stok satsınlar az mantık yürütün lütfen geçen ay adam RX6600 lü sistem yaptı 750 stok yanlış hatırlamıyorsam ona bile az diyenler olmuştu gerçekten tuhaf bizim millet

ElSuvari

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yasin Coşkun
Arkadaşlar lütfen Abdullah kardeşimize ve İtopya firmasına kızmayın. Sonuçta indirim yapıyorlar ve bütçesine göre insanlara hitap edip alabilme şansını veriyorlar. Benim gibi almaya çalışıp alamayan çok olsa bile faydalanan arkadaşlar var . Kızmaya veya söz söyleme hakkına kimse sahip değil . Durup dururken fırsat sunuldu böyle bakarsanız Abdullah kardeşimize ve firmaya haksızlık yaptığınızın farkına varacaksınız. Lütfen saygılı olalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,472
Üyeler
143,162
Son üye
atakantitan
Top Bottom