Neler Yeni

DA FORUM UYARI AFFI ETKİNLİĞİ -3-

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

BaranZZ7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Baran karakaş
Herkese selamlar. Bildiğiniz üzere yeni yıla girmek üzereyiz. Bunun gibi başka bir etkinliği daha geçen sene yapmıştık ve ilgi bir hayli büyüktü. Benzer bir etkinliği yine yapacağız ayrıca bu duyuruyla birlikte uyarı sisteminde de bazı değişiklikler planladığımı duyurmak isterim. Bununla ilgili detayları ilerleyen zamanlar paylaşmayı planlıyorum.

Uyarı affına gelecek olursak. Geçtiğimiz etkinlikte olduğu gibi BU ETKİNLİĞE SADECE 2022 YILI İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ UYARILAR DAHİLDİR! Daha önceki tarihlerde aldığınız uyarılar bu etkinlik kapsamında değildir. Önceki tarihli uyarılarınız için lütfen başvuru yapmayın.

Ayrıca süreli olan uyarılar bu etkinliğe dahil değil. Çünkü onların süresi geçtiği zaman zaten etkisiz hale gelmektedir. Aynı şekilde bu etkinlikte de SÜRESİZ olan uyarıların süresi kısaltılacak ve etkisiz duruma getirilecektir.

Bütün başvuruların kabul edilmeyebileceğini belirtmeden geçmeyelim, uyarılarınız önden kontrol edilir ve değerlendirilerek af işlemi yapılır. İlgilenilen mesajlara karışıklık olmaması adına ben ve diğer moderatör arkadaşlar BEĞENİ atacaktır.

KONU ALTINDA ALAKASIZ MESAJLARA UYARI VERİLECEKTİR!

NOT: 31.12.2022 GECE YARISINDA ETKİNLİK SONA ERECEKTİR.
Ben uyarı aldimmi bilmiyorum nasıl oluyor

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
2022 deki 1 uyarım için af talebinde bulunuyorum.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,841
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Bu mesaja kadar olan talepler değerlendirilmiş ve perma olan uyarılar süreli olarak veya uyarı silinerek sonuçlandırılmıştır.

Cihangir

80+ Gold
022 de aldığım 7 uyarı ve 22 haziran 2023 te bitecek uyarı için başvuruyorum ama en son aldığım uyarı puanı için pişman değilim epice sövmeye devam :D:D:D

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Herkese selamlar. Bildiğiniz üzere yeni yıla girmek üzereyiz. Bunun gibi başka bir etkinliği daha geçen sene yapmıştık ve ilgi bir hayli büyüktü. Benzer bir etkinliği yine yapacağız ayrıca bu duyuruyla birlikte uyarı sisteminde de bazı değişiklikler planladığımı duyurmak isterim. Bununla ilgili detayları ilerleyen zamanlar paylaşmayı planlıyorum.

Uyarı affına gelecek olursak. Geçtiğimiz etkinlikte olduğu gibi BU ETKİNLİĞE SADECE 2022 YILI İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ UYARILAR DAHİLDİR! Daha önceki tarihlerde aldığınız uyarılar bu etkinlik kapsamında değildir. Önceki tarihli uyarılarınız için lütfen başvuru yapmayın.

Ayrıca süreli olan uyarılar bu etkinliğe dahil değil. Çünkü onların süresi geçtiği zaman zaten etkisiz hale gelmektedir. Aynı şekilde bu etkinlikte de SÜRESİZ olan uyarıların süresi kısaltılacak ve etkisiz duruma getirilecektir.

Bütün başvuruların kabul edilmeyebileceğini belirtmeden geçmeyelim, uyarılarınız önden kontrol edilir ve değerlendirilerek af işlemi yapılır. İlgilenilen mesajlara karışıklık olmaması adına ben ve diğer moderatör arkadaşlar BEĞENİ atacaktır.

2020 veya 2021 di herhalde 1 tane uyarım vardı af edilmesini istiyorum

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,628
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

2022 de aldığım 6 uyarı için af diliyorum

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Enes
2021'de yediğim 2 uyarı için başvuruyorum.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
özgür şimşek
2022'de aldıgım tüm uyarılar için başvuruyorum.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,146
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
2022'de aldığım bütün süresiz uyarılar için af talebinde bulunuyorum. Yorumlarımın art niyet taşımadığını belirtmek isterim. En azından süreliye çevrilirse sevinirim. Daha önce buraya yazmıştım ama moderatör arkadaşların gözünden kaçmış sanırım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,764
Üyeler
141,483
Son üye
SMGxSS
Top Bottom