Neler Yeni

DA FORUM UYARI AFFI ETKİNLİĞİ -3-

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
2022 de aldığım 1 uyarı için başvuruyorum

Tsuu

80+ Bronze
Herkese selamlar. Bildiğiniz üzere yeni yıla girmek üzereyiz. Bunun gibi başka bir etkinliği daha geçen sene yapmıştık ve ilgi bir hayli büyüktü. Benzer bir etkinliği yine yapacağız ayrıca bu duyuruyla birlikte uyarı sisteminde de bazı değişiklikler planladığımı duyurmak isterim. Bununla ilgili detayları ilerleyen zamanlar paylaşmayı planlıyorum.

Uyarı affına gelecek olursak. Geçtiğimiz etkinlikte olduğu gibi BU ETKİNLİĞE SADECE 2022 YILI İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ UYARILAR DAHİLDİR! Daha önceki tarihlerde aldığınız uyarılar bu etkinlik kapsamında değildir. Önceki tarihli uyarılarınız için lütfen başvuru yapmayın.

Ayrıca süreli olan uyarılar bu etkinliğe dahil değil. Çünkü onların süresi geçtiği zaman zaten etkisiz hale gelmektedir. Aynı şekilde bu etkinlikte de SÜRESİZ olan uyarıların süresi kısaltılacak ve etkisiz duruma getirilecektir.

Bütün başvuruların kabul edilmeyebileceğini belirtmeden geçmeyelim, uyarılarınız önden kontrol edilir ve değerlendirilerek af işlemi yapılır. İlgilenilen mesajlara karışıklık olmaması adına ben ve diğer moderatör arkadaşlar BEĞENİ atacaktır.

KONU ALTINDA ALAKASIZ MESAJLARA UYARI VERİLECEKTİR!

NOT: 31.12.2022 GECE YARISINDA ETKİNLİK SONA ERECEKTİR.
2022 de aldığım uyarı için başvuruyorum

Golf 4 R32

80+ Silver
Herkese selamlar. Bildiğiniz üzere yeni yıla girmek üzereyiz. Bunun gibi başka bir etkinliği daha geçen sene yapmıştık ve ilgi bir hayli büyüktü. Benzer bir etkinliği yine yapacağız ayrıca bu duyuruyla birlikte uyarı sisteminde de bazı değişiklikler planladığımı duyurmak isterim. Bununla ilgili detayları ilerleyen zamanlar paylaşmayı planlıyorum.

Uyarı affına gelecek olursak. Geçtiğimiz etkinlikte olduğu gibi BU ETKİNLİĞE SADECE 2022 YILI İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ UYARILAR DAHİLDİR! Daha önceki tarihlerde aldığınız uyarılar bu etkinlik kapsamında değildir. Önceki tarihli uyarılarınız için lütfen başvuru yapmayın.

Ayrıca süreli olan uyarılar bu etkinliğe dahil değil. Çünkü onların süresi geçtiği zaman zaten etkisiz hale gelmektedir. Aynı şekilde bu etkinlikte de SÜRESİZ olan uyarıların süresi kısaltılacak ve etkisiz duruma getirilecektir.

Bütün başvuruların kabul edilmeyebileceğini belirtmeden geçmeyelim, uyarılarınız önden kontrol edilir ve değerlendirilerek af işlemi yapılır. İlgilenilen mesajlara karışıklık olmaması adına ben ve diğer moderatör arkadaşlar BEĞENİ atacaktır.

KONU ALTINDA ALAKASIZ MESAJLARA UYARI VERİLECEKTİR!

NOT: 31.12.2022 GECE YARISINDA ETKİNLİK SONA ERECEKTİR.
Zaten 1 uyarım var. Ona da bakın :)

Besim Tibuk

80+ Gold
2022 yılında aldığım 5 uyarı için başvuruyorum saygılar sevgiler canım moderatör ağabeylerim:peepokalp:

Son düzenleme:

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
2022 de aldığım 1 uyarı için başvuruyorum.

şahin doğan

80+ Platinum
2022'de aldığım uyarılar için AF talebinde bulunuyorum

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
2022'de aldığım tüm uyarılar için başvuruda bulunuyorum.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
2022 deki tüm uyarılar için başvuruyorum

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Darth Vader
2022 de aldığım 1 uyarıma af için yazıyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom