Neler Yeni

DA FORUM'da Şikayetçi Olduğunuz Durumlar Nelerdir?

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Onu denedim fakat olmadı . Adamın bilgisayarı ısınıyormuş. Dedim ki termal macun değişebilirsin olmazsa kasanın kapağını aç düşerse eğer bütçe varsa kasa değiş dedim .
Sonuç: Demesi kolay çok akıllısın sen babam bana hayatta kasa almaz hurraaa öyle böyle.
Hocam bir şey mi dedim yazıyorum .
Sonuç: Tabi dedin sen akılsızsın babam almaz diyorum anlamıyor musun .
Konu böyle gitti bende daha cevap vermedim adamla uğraşamam anlatsam da anlamayack çünkü
Hocam bunun rankla ne alakası var ki?

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Onu denedim fakat olmadı . Adamın bilgisayarı ısınıyormuş. Dedim ki termal macun değişebilirsin olmazsa kasanın kapağını aç düşerse eğer bütçe varsa kasa değiş dedim .
Sonuç: Demesi kolay çok akıllısın sen babam bana hayatta kasa almaz hurraaa öyle böyle.
Hocam bir şey mi dedim yazıyorum .
Sonuç: Tabi dedin sen akılsızsın babam almaz diyorum anlamıyor musun .
Konu böyle gitti bende daha cevap vermedim adamla uğraşamam anlatsam da anlamayack çünkü
Konu çözülmediyse özelden linkini atar mısın?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dostlarım forumumuz insan odaklı çalışan bir alt yapıya sahip olup yine olumlu olumsuz geri dönüşlere çok büyük hassasiyet gösteriyoruz. DA Forum'un daha da gelişip ilerlemesi için sizlerden forumda düzelmesini istediğiniz noktaları eleştirmenizi dile getirmenizi istiyorum. Ama lütfen gerçekten de altı dolu ciddi noktalara değinen eleştiriler görmek istiyorum istiyorum ki biz de durmadan kendimizi doğru noktalarda geliştirelim.
Troller, bilgisiz boş cahil insanlar ve toxic insanlar çok fazlalaştı.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Neden ? Hocam bronze olmayan herkes troll değil . Bende ilk geldiğimde kaç tane konu açtım troll değildi
Bunu bu șekilde değilde kiși bronze olana kadar troll olsa da olmasa da kontrollü șekilde üyeliğini ilerletebilir. Bronze olana kadar daha çok șey öğrenir gibisinden düșűnmek daha mantıklı bence

Aware

80+ Silver
En iyi cevap butonu görünür bir yere gelebilir ve en iyi cevapların sayılarına göre daha mantıklı rütbeler gelebilir en azından kime daha çok güvenebileceğimizi görmüş oluruz.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu bu șekilde değilde kiși bronze olana kadar troll olsa da olmasa da kontrollü șekilde üyeliğini ilerletebilir. Bronze olana kadar daha çok șey öğrenir gibisinden düșűnmek daha mantıklı bence
Olabilir mantıklı . Bu trolleri sonlandırır muhtemelen . Tabi bronze olmayanlar için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,182
Üyeler
155,373
Son üye
TugraKYM
Top Bottom