Neler Yeni

Da-G6'yı kimler alabildi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Aykut KELEŞ
Alamamanız tamamen itopya ile alakalı bende alamadım 3 kere ödeme noktasına geldim geri ana sayfaya attı beni.
Trendyol'da çalışıyorum kampanya döneminde milyonlarca insan siteye giriş çıkış yapıyor bir şeyler satın alıyor hiçbir zaman site ile alakalı sorun yaşamadık.
İtopya'da bu şekilde 4. alamadığım sistem sanırım.
Daha önce incehesap ile ortak sistem yapmıştı donanım arviş 400 stok çok rahat herkes faydalanmıştı ne site gitmişti ne de bir şey olmuştu :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Atilla
İtopya umarım Ciddi bir Ar Ge ile Server Kapasitesini artırabilir.
Alanlara Hayırlı olsun
Alamıyanlar Üzülmesin F/P Kralı Abdullah abi devam eder.
Aslinda kavgaya hic gerek yok sepetine ekledikten sonra kimseye satis sunmayacak o kadar. Yani ben sepetime ekleyebildiysem o urunu ne olursa olsun alabilmeliyim. 250 kisi benden once eklediyse alamamam gerekli. Haksizlik surda ortaya cikiyor 1. Dk ekleyip alamiyosun adam rastgele 1 saat sonra alabiliyor.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Arkadaşlar stoğun erken bitmesi gayet normal, sitenin çökmeside gayet normal. Her sistem çıktığında binlerce kişi bekliyor.

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Yusuf Yılmazer
Alamayanlar listesine benide ekleyebilirsiniz ben sepete ekledim ama ödeme adımına geçemedim
baya kişide bu sorun oldu , ben birkere ekkiyebildim sepete adres kisminda stok bitti dedi , daha sonra 50 dakka sepetinize ikinci defa ekliyemezsiniz dedi

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Dostum yaklaşık 20 dakika sonra falan ilk girişte alıyordum, banka ekranı açıldı bakiye yetersiz diye Red vermese almıştım

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Türker Türksoy
Instagram
trkr_trksy
sattıklarına bile inanası gelmiyo insanın hangi insan evlatları o hızla girip alabiliyor merak ettim site saniyesi saniyesine çöktü ödeme yöntemine kadar geldim fakat bende alamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Aykut KELEŞ
Binlerce kişi yükleniyor o yüzden normal. O itopyanın sorunu zaten yapacak bir şey yok
hocam milyonlar giriyor siteye 1 kere çökmedi trendyol kasım ayında kı black friday zamanında ki yığılmayı görsen keşke.
Bu kaçıncı sistem ? yapılan
Teknoloji marketinin sitesinin bu şekilde çökmesi normal değil anca bilinçli yapılır.
abdullahlık bir olay yok itopyanın bilinçli yaptığını düşünüyorum insanlarımız biraz degişik bizim her iyi niyeti su istima edebiliyor bence şuan itopyanın yaptığı bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam milyonlar giriyor siteye 1 kere çökmedi trendyol kasım ayında kı black friday zamanında ki yığılmayı görsen keşke.
Bu kaçıncı sistem ? yapılan
Teknoloji marketinin sitesinin bu şekilde çökmesi normal değil anca bilinçli yapılır.
abdullahlık bir olay yok itopyanın bilinçli yaptığını düşünüyorum insanlarımız biraz degişik bizim her iyi niyeti su istima edebiliyor bence şuan itopyanın yaptığı bu
abdullahın iyi niyetini de su istima edip yok biz öyle yapmadık diyebilir.
İş hayatında karakter yok malesef herkes çıkarının peşinde

Karmarija

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağan
stoklar 15dk da bitti ki ben hala sepet ekranına gelemedim, alanlar nasa pc ve internetinden mi girip alıyorlar anlamadım abicim ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

yarışmacı ne abi ya DŞSAJSAJSAJSAJSAJHDİKAECHASDJLAS iyi almışsınız güle güle kullanın.
Ne 15 dkkası denedikçe stok bitti dedi sepeti boşaltıp durdu ama 51. Dkkada alan arkadaşım var saçmalık

AYRICA ALIPTA SİPARŞ RESMİ ATANLAR 18 altı HERALDE?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,345
Son üye
lytjrtuhjfdhs
Top Bottom