Neler Yeni

DA-G7 Sistemde yanık kokusu

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Kulanmaya devam etme iade et

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
thh başvur degişim yapmıyolarsa öyle saçmalık mı olur la bildigin kabak gibi yanmış bi sorun teşkil etmiyor demişler

Talha_

80+
Bro "temas memas diyip beni peşlemeyin yenisini verin" de. Temas diyorlar ama bi temastan öyle bir şey olmaz. Orası bildiğin yanmış.Şimdi sorun çıkarmasa ileride çıkarır belli olmaz. Kesinlikle değişim iste. "İşim gücüm yok tüketici mahkemesine gidip dolandırıcılıktan şikayet ederim" de eğer hiç yanaşmazlarsa.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
ibrahim ahıskalı
bence kablo yanmış plastiği erimiş ve oraya yapışmış buyutulecek bır sorun değil gibi ama tabikide bu böyle kullanmak zorunda olduğun anlamına gelmiyor

hamdictn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamdi Çetin
Bende de egzoz fanını bağlamamışlardı. Açtım kapağı kontrol etmek in kablolar soketten çıkmıştı resmen yerine taktım sonra soketleri birleştirdim. Tamam aceleniz var kampanyalaı üründe bunlar elektronik ürün teknik hata yaparsan komple çöp edersin acele etme montaj yaparken kardeşim güzel güzel yap millet de mağdur olmasın. Kampanyadan alıyoruz diye free dağıtmıyorsunuz ya sonuçta sevabına mal dağıtıyorsun gibi muamele yapıyorlar telefonda bir sorunu dile getirirken.

Top Bottom