Neler Yeni

DA-G7 Sistemde yanık kokusu

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,638
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Teşekkürler acaba bugün gitsem halledilir mi? Yoksa beni uğraştırırlar mı? @Abdullah Hacıgül
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yılların hayalini kurduğum sistem direkt bana sorun yarattırlarsa işte iyice biterim.
Git bugün söyle hallederler. Kasayı komple götürsen. Montaj hatası olabilir belki

Ysuflix

80+ Gold
itopyaya götürün anakart ve güç kaynağı değişimi talep edin

Öğrenen_biri

80+ Bronze
17.13'te arandım ve güç kaynağının kablosu değiştiğini söylediler. Anakarttaki o yanma sorun yaratmayacaktır denildi bana. Bu akşam çalışacağım için yarın alacağım dedim. Yarın iş çıkışı çıkıp veyahut öğlen saatlerinde almaya çalışacağım.

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
17.13'te arandım ve güç kaynağının kablosu değiştiğini söylediler. Anakarttaki o yanma sorun yaratmayacaktır denildi bana. Bu akşam çalışacağım için yarın alacağım dedim. Yarın iş çıkışı çıkıp veyahut öğlen saatlerinde almaya çalışacağım.
hocam değişim isteyin

Ysuflix

80+ Gold
o ne demek ya öyle sorun teşkil etmesi değil olay yeni ürün yani garantili ürün servise gönderimi talep edin en kötü hocam

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,197
İsim
.
Nasıl sorun yaratmayacakmış? Yeni aldığım, parasını ödediğim ürünü bana sorunsuz bir şekilde teslim etmek zorundalar. O yanık benim hatam veya sorunum değil. Kesinlikle böyle bir çözümü kabul etmeyin.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Şu an çağrı merkezi mesai saati dışında. Mail üzerinde mi talep oluşturayım? Mail ile nasıl yapabilirim?

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Yarında ararım. Peki ne kadar sürer hiç bu olayı yaşayan oldu mu?

Son düzenleme:

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Aradım ve sadece güç kaynağı değiştirildi anakartta sadece yanan kablonun teması olmuş ondan dolayı kararmadır denildi. Anakart testlerinde sorun yok denildi. Dün ve bugün konuşmaların kaydı mevcuttur. Verilen kağıtta sadece cpu kablosu yanmış yazılmış, ben buna anakarta temas sonucunda arka pimlerde hasar olmuştur ve testlerde sorun oluşmamıştır diye not geçirilip imza/kaşe felan mı attırayım?

Top Bottom