Neler Yeni

DA-G9 Coil Whine Sorunu Da-G9 Alanlar bir bakabilir mi içeri

T A N I K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sarp Yılmaz
İtopyada değişim isteğini siteden nasıl yapabilirim?

Edit: oyun açık değilken bile hafif cızırtı geliyor

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Eray Yılmaztürk
İtopyada değişim isteğini siteden nasıl yapabilirim?

Edit: oyun açık değilken bile hafif cızırtı geliyor
E hocam en baş dedim sana sorun ekran kartında olmayabilir işlemci fanın da olabilir diye :D aynı şekilde kasa fanları da olabilir tüm kasa fanlarını durdurup denedin mi neyde diye

T A N I K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sarp Yılmaz
E hocam en baş dedim sana sorun ekran kartında olmayabilir işlemci fanın da olabilir diye :D aynı şekilde kasa fanları da olabilir tüm kasa fanlarını durdurup denedin mi neyde diye
İşlemcilerde coil whine sorunu olmuyor diye biliyorum. Fan sesi değil bu bobinlerden geliyor.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
Bendede var yapacak bişey yok cogu kartta oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Mustafa Gerçek
Bende yeni pc aldım Asus tuf 3060 ti bendede cs2 de ses geliyor sadece valorant ve lolde gelmiyor.

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
Benim 7700XT de de ufak coil whine var, ama şükür ki rahatsız etmiyor ve sadece yük altında hafif bir cızırtı yapıyor. Oyun oynarken vs duymuyorum bile. Ses sizi rahatsız etmiyorsa göz ardı edilebilir.
Özellikle yeni çıkan ekran kartlarının çoğunda coil whine var malesef. Ülkemizde para kolay kazanılmadığı için ve verdiğimiz parada biraz fazla olunca hiçbir sorunu olsun istemiyoruz doğal olarak, ama durum bu. Coil whine kartın performansına etki etmez, ama sesi yüksekse sesi rahatsız eder haliyle. Dediğim gibi oyun oynarken falan sizi rahatsız etmiyorsa göz ardı edebilirsiniz, ama rahatsız ediyorsa garantiye gönderin derim.
Coin whine olan hiçbir ürün garantiye gitmez gitse bile bir şey yapmazlar

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Coin whine olan hiçbir ürün garantiye gitmez gitse bile bir şey yapmazlar
Yani coil whine sesi aşırı yüksek olan ürünlerde ilgileniyorlar diye biliyorum ama yanlış ta biliyor olabilirim.

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Anıl
Oyun oynarken geliyor ses. Diğer G9 alanlarda var mı acaba yoksa benim şansıma mı ona göre değiştirmeye göndermeyi planlıyorum.
Kanka ekran kartı coil whine nedir araştırmanı öneriyorum. Sorun yok kısmet işi.

T A N I K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sarp Yılmaz
Da G9 alan o kadar kişiden hiçbiri bir şey yazmıyor sadece bende mi var yani 800 sistem satıldı. Başka alanlarda bende de var veya yok derse ona göre değişime göndermeyi planlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
maksi
Da G9 alan o kadar kişiden hiçbiri bir şey yazmıyor sadece bende mi var yani 800 sistem satıldı. Başka alanlarda bende de var veya yok derse ona göre değişime göndermeyi planlıyorum.
dostum şans,nasip artık adına ne diyorsak işte ondan. ben de DA-G9 aldım ama bende de kasada problem var mesela. ekran kartına DP taktığımda kasaya temas ediyor tam oturmuyor DP kablosu o yüzden de ekran kartını vidasız şekilde kullanıyorum.
senin soruna gelecek olursak da bende coil whine yok.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
Bende de var diye yazdım ya 😂 arkadaş aldı ondada var

Top Bottom