Neler Yeni

DA G9 Sistemdeki İşlemcim Yamuk Çıktı .

COMMANDERR

80+ Bronze
Anakart 1.slotta Rami okumuyordu. Okumadığı için haliyle görüntüse vermiyordu.,Anakartı yetkili servise götürdüm rica ettim ,1 saat içinde kontrol ettiler , slot içini temizlemişler çalışıyor dediler.
Neyse ordan Aldım itopya acıbademe götürdüm anakartı kasaya taktık yine okumuyor 1.rami .
Kendi ram lerini denediler onuda okumuyor.
2.Slotla Görüntü Alıyoruz .1 Slota Rami takınca hemen vram ışığı yanıyor.
Ordaki arkadaş işlemciye bakınca eğilme gördü. 2 adet kendi işlemcilerini denedi onlarda sıkıntısız görüntü verdi.
Benim işlemciyi takınca görüntü vermiyor.
Kontrol edince yamukluk gördük.
Sistemi aldım hâlâ kullanamadım ,sonucu ne olacak bakalım işlemciyi garantiye gönderdim.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Anakart 1.slotta Rami okumuyordu. Okumadığı için haliyle görüntüse vermiyordu.,Anakartı yetkili servise götürdüm rica ettim ,1 saat içinde kontrol ettiler , slot içini temizlemişler çalışıyor dediler.
Neyse ordan Aldım itopya acıbademe götürdüm anakartı kasaya taktık yine okumuyor 1.rami .
Kendi ram lerini denediler onuda okumuyor.
2.Slotla Görüntü Alıyoruz .1 Slota Rami takınca hemen vram ışığı yanıyor.
Ordaki arkadaş işlemciye bakınca eğilme gördü. 2 adet kendi işlemcilerini denedi onlarda sıkıntısız görüntü verdi.
Benim işlemciyi takınca görüntü vermiyor.
Kontrol edince yamukluk gördük.
Sistemi aldım hâlâ kullanamadım ,sonucu ne olacak bakalım işlemciyi garantiye gönderdim.
Tamir etmesinler de değiştirsinler bir zahmet. Ücretsiz değişim isteme hakkınız var bilginiz olsun.

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Aldığın sistemin yenisiyle değiştirilmesini isteseydin keşke. Ayıplı mal satmışlar sana, işlemcinin yamuk olması senin kabahtin değil sen niye uğraşıyorsun ki onlar uğraşsın

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Facebook
cagdasclbi
Twitter
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Kullanıcı hatası olarak görmezler dediler.
Ya ürünün aynısını yada 1 üst segmenti gönderilir dendi.
Olumsuz olursa bide mahkeme vs uğraşıcaz
Mahkeme ile siz neden uğraşıyorsunuz ki? Normalde itopyanın direk değişim yapması ve kendisinin uğraşması gerekiyordu.

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
emre b
Adamlar kendileri sattigi urunu neden degistirmiyorlar ayipli urun sonucta bu itopyqdan alisveris falan yapilmaz

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Neden garantide ürün bekleyesiniz ki? Normalde itopyanın siz söylemeden bile değişim teklif etmesi lazımdı ama malum bizim yerli firmalarımız şark kurnazlığında bir numaralar

Ekoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erkan Karagöz
Karşı çıkmadın mı hiç kanka sonuçta sıfır ürün alıyorsun neden tamire izin veriyorsun ki
bugün akşam ben de beylikdüzü şubeden teslim alacağım da umarım böyle sorunla karşılaşmam

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
geçmiş olsun insan sıfır sistem alıp sorun yaşayınca üzülüyor gerçekten umarım bizimki gelince bi sorunu çıkmaz umarım senin işte çözülür.

Top Bottom