Neler Yeni

DA G9 Sistemdeki İşlemcim Yamuk Çıktı .

seza66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Seza
Bizimki daha hazirlaniyor inşallah bizimkinde bir sorun cikmaz gecmis olsun

COMMANDERR

80+ Bronze
Karşı çıkmadın mı hiç kanka sonuçta sıfır ürün alıyorsun neden tamire izin veriyorsun ki
bugün akşam ben de beylikdüzü şubeden teslim alacağım da umarım böyle sorunla karşılaşmam
Soğutucu taktığım hiç mesuliyet kabul etmiyorlarmış. Sen de yapmış olabilirsin gibi Vs şeyler döndü. Dedim siz gönderin abi şunu orada olumsuz gelirse mahkemelik oluruz dedim çıktım işin içinden. Ama sadece mahkeme süresince işlemci için değil ne kadar dava varsa uğraşırım. Kullanamadığım günden vsvs

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Ertuğrul
Keşke kargo açılışında video alsaydiniz

COMMANDERR

80+ Bronze
Keşke kargo açılışında video alsaydiniz
Kargo değil hocam mağazadan teslim aldım ben , eve geldim soğutucuyu değiştim testleri yaptım , herşeyi güncelledim . Akşam halısahaya gittim geldim ekrana görüntü gelmiyor.
Ramin 1 slotu Rami okumuyor vram ışığı yanıyordu . Anakarttan dedik uğraşmadım , servise götürdüm yakın diye orda çalışıyor raporu verdiler. Ürün çalışıyormuş Ben Götürmeden öncede muhtemelen.
İtopyada deneyince yine vram yandı . İşlemciyi değiştik kesti ışık yakmayı ekranda aldık.
Emin olalım diye 2 farklı işlemci denedik yine ışık yakmadı. Benim işlemciyi takınca hemen vram yanıyor.görüntü vermiyor.
Ordaki arkadaş dikkatli bakınca yamulduğunu orda farkettik. Yada yamuk takıldı bilmiyoruz.
Soğutucu yu değiştim diye mesuliyet kabul etmiyorlarmış 🥴

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Ertuğrul
Kargo değil hocam mağazadan teslim aldım ben , eve geldim soğutucuyu değiştim testleri yaptım , herşeyi güncelledim . Akşam halısahaya gittim geldim ekrana görüntü gelmiyor.
Ramin 1 slotu Rami okumuyor vram ışığı yanıyordu . Anakarttan dedik uğraşmadım , servise götürdüm yakın diye orda çalışıyor raporu verdiler. Ürün çalışıyormuş Ben Götürmeden öncede muhtemelen.
İtopyada deneyince yine vram yandı . İşlemciyi değiştik kesti ışık yakmayı ekranda aldık.
Emin olalım diye 2 farklı işlemci denedik yine ışık yakmadı. Benim işlemciyi takınca hemen vram yanıyor.görüntü vermiyor.
Ordaki arkadaş dikkatli bakınca yamulduğunu orda farkettik. Yada yamuk takıldı bilmiyoruz.
Soğutucu yu değiştim diye mesuliyet kabul etmiyorlarmış 🥴
Geçmiş olsun hocam pis bir durum. Lehine çözersin lakin biraz süreç uzayacak gibi.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
mehmet ali oğuz
Korkulu rüyam bugün aradım itopyayı hala haftaya diyorlar böyle bir durum başıma gelirse birde dur uğraş :D

COMMANDERR

80+ Bronze
Korkulu rüyam bugün aradım itopyayı hala haftaya diyorlar böyle bir durum başıma gelirse birde dur uğraş :D
Umarım gelmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun hocam pis bir durum. Lehine çözersin lakin biraz süreç uzayacak gibi.
Zaten uzamasında korkuyorum. Eski kasamıda kullanamıyorum, KULETİPİ soğtucuyu söktüm macunu da temizledim , işlemcinin üstün de az bişey vardı geri takayım dedim ısı 84 e fırlıyor durduk yere 😂

Mmn34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
mümin yavaş
Geçmiş olsun bende aynı sistemi aldım. İtopya sıkıntılı bir firma ya Allah uzak etsin. Bende elime ulaşırsa stok soğutucuyu sökecektim direk demek ki 1 2 gün test etmek lazım ellemeden.
Olumlu bir dönüş alamazsan imkanın varsa yeni işlemci al. Tüketici mahkemesi 6 aydan önce sonuçlanmaz.
Stok soğutucuyu söktüğümüz zaman itopyadan ümidi kesmek lazım demekki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom