Neler Yeni

Da GT 2 niye Gelmiyo Artık Sinirleniyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail
Niye hala kargoya dahi verilmedi paketlendi olarak gözüküyor 11 gün oldu @Abdullah Hacıgül başkan Gaming gen tr ile sorun mu oldu

WhoCares

80+ Gold
her seferinde taglamayin ağa adamı bi salın artık sorun onla ilgili değil gaming gen tr ile alakalı zibilyon tane konu açıldı ya

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Niyazi
Her gün arıyorum hep yarın gelicek diyolar
Bana da yarın çıkış olur dediler bugünde yarın çıkış olur diyorlar kargolanip bugün yola çıkacağını sanıyordum
Benim konumda bu :

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Kargo eline ulaşana kadar sistemde paketleniyor kalacak yüksek ihitmal bundan sonrasında yurt içinden sms bekleyeceksin ama 11 gün bana da fazla geldi bir daha arayıp sert tehditvari konuş sitenizde üç iş günü içinde kargolanacağı yazıyor de eğer şu kadar gün içinde elime ulaşmazsa dava açacağım falan de paşa paşa kargolarlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Niyazi
Ne aceleniz var kardeşim ya Ağustos ayında gelir illaki
Knk ciddi misin ? Yarın da bana yarın çıkış sağlanır derlerse oyaladiklari anlamı çıkar. Herhalde @Abdullah Hacıgül Dolandırıcı bir firmayla çalışmaz. Sistem önerilerinde gaminggeni hep önerirdim şuan gaminggenden sistem siparişi verdim bakalım yarın da yarın çıkış sağlanır demezler umarım.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,779
İsim
emirhan
Sakin relax

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Ne aceleniz var kardeşim ya Ağustos ayında gelir illaki
işini düzgün yapıp müşterilerinin kargosuyla uğraşmak zorunda alnının teriyle kazandığı paraları 11 gün geçmiş hala akıbeti olmayan bir sistem için vermedi alanlar.

Top Bottom