Neler Yeni

DA GT2 Sistemde Watman Hatası Alanlar Oldumu ?

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Alper Erkartal
Dostlar DA nın son çıkardığı GT2 sistemde watmann hatasıyla karşılaşan oldumu haftasonu 2 defa wattman yedim Metin2 oynarken görüntü gidiyo ve dııııttt diye ses geliyo reset atınca düzeliyo DDU ile sürücüleri silip eski whql sürümü kurdum fakat acaba gine yicekmiyim watmanı diye insan huzursuz oluyor cuma günü W11 temiz kurulum yapıcam aynı hatayı alırsam ne yapmam gerek Bu sistemle bu sorunla karşılaşan oldumu hiç

Silinsin

80+ Silver
22.7.1 kurduysan o hatayı alman normal :D max amd aga takılma sürücü sorunu donanımsal değildir büyük ihtimalle.

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Alper Erkartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
22.7.1 kurduysan o hatayı alman normal :D max amd aga takılma sürücü sorunu donanımsal değildir büyük ihtimalle.
22.6 1 de aynı hatayı almıştım 22.7.1 e güncelledim sonra 22.51 e güncelledim 2 saat oynadım hata yemedim insan korkmuyor değil

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Alper Erkartal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
22.7.1 de var o dediğiniz zaten 22.5.1 de kalın amd de whql olmadıkça sürücü güncellemeyin.
Sagolun hocam ekran kartındamı problem var acaba diye korkmadım degil ben bi temiz kurulum yapip tekrar 22.5.1 sürücüsünu kullanayim ozaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Ben daha almadım. OPTİONAL sürümleri asla kullanmayacağım üstüne bide OPTİONAL bide wqhl damgası yoksa aslaa. Şu ana kadar 22.6.1 OPTİONAL wqhl sürümde sadece 1 kere hata raporu aracı aldım bu hatayı alınca direk recommended sürüme geçtim hiç hata almadım. 22.7.1 wqhl damgası alınca deniyeceğim. Aslında indirmiştim ama valoranta girdim ve grafikler gölgelendirmeler bir değişikti bide dropumsu şeyler oluyordu. Hemen döndüm 22.5.1 e sorun düzeldi. Recommende ve wqhl olmadığı sürece yeni sürücüye geçmem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben daha almadım. OPTİONAL sürümleri asla kullanmayacağım üstüne bide OPTİONAL bide wqhl damgası yoksa aslaa. Şu ana kadar 22.6.1 OPTİONAL wqhl sürümde sadece 1 kere hata raporu aracı aldım bu hatayı alınca direk recommended sürüme geçtim hiç hata almadım. 22.7.1 wqhl damgası alınca deniyeceğim. Aslında indirmiştim ama valoranta girdim ve grafikler gölgelendirmeler bir değişikti bide dropumsu şeyler oluyordu. Hemen döndüm 22.5.1 e sorun düzeldi. Recommende ve wqhl olmadığı sürece yeni sürücüye geçmem.
AMD aldığıma asla pişman değilim. Sürücü konusunda korkum vardı fakat korkum kalmadı.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
amd pişmanlıktır her seferinde aynı şeyler birde ben bunu deyince beni reportluyorlar yanlış bilgilendirme diye tamam f/p bi ekran kartı ama tonla hata var yazılımında iyi ki almamışım bidaha diye yine şükrettim :)

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Alper Erkartal
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Benim anlamadigim bu wattman hatası herkesde farklimi oluyor kimisinde oyunda uyarı cikiyormus sadece sonra oyununa devam ediyomus kimisinde pc kendini otomatik reset atiyomus bendede ekran çöküyo ve dııııttt diye parazit sesi geliyo
donanımsal olarakda olabiliyor bazen watman hatası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,610
Üyeler
140,672
Son üye
PortalCini
Top Bottom