Neler Yeni

DA- sistem3 satın alım sorunu . ACİL

vutayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ayber
ve konuyu nasıl kilitliyoruz forumda yeniyim .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi satın aldım ve mutluyum ... Yıllardır bu anı bekliyormuş gibiyim . Tek sorun , babama bilgisayarı alması için yarısını karşılayacağıma dair söz vermem .

Son düzenleme:

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
limit arttırma işlemi 15 gün dedi babam . 15 gün içerisinde ryzen 5 3600 ün 200 tane olan stoğu kalma diye düşünüyorum :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

limit yüksek olmadığı için taksit zaten yapılamıyor normalde zaten taksit yaptıracağız ... Fabrikatör çocuğu değilim :(
sanırım eft olarak sayılıyor o bankayı arayın ve anında eft limitinizi yüksetirler 15 gün olayı yok yani baban biraz seni keklemiş

BeKeAz

80+ Bronze
mobil uygulamadan 2 dakikada yapabilirsin dostum

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Mustafa
Uzun uğraşlar sonucu babamı sistem + indirimli bir monitör almaya ikna ettim . Lakin günün sonunda babamın ikna olduğu vakitte , babamın bana verdiği kötü bir haber vardı... Kartın limiti yetersiz olduğu için sistemi satın alma işlemini gerçekleştiremedim . Bu konuda bir önerisi olan var mı ya da yapılabilecek bir şey ... Şimdiden ilginiz için teşekkürler 😊😇😊
aynı sorunu bende yaşadım ve 3600 u kaçırdım ertesi gün 3600stogu yenilendi karttan karta para aktarımı falan uğraştım ayarladim tam siteye girdim birde ne göreyim bitmiş 3500x e eyw demek zorunda kaldim bazen nasip olmuyor elinde olana şükretmek zorunda kaliyorsun işte . Allah olmayanlarada nasip etsin inşallah

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,821
Üyeler
157,428
Son üye
geratal
Top Bottom