Neler Yeni

DA YENI SISTEM NE ZAMAN GELIYOR

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
Seni hep görüyorum aga bende alacam aquarius 5 an mi alsak Abdullah abinin toplayacagi yok :(
ben de aynısı. ya aquaris 5AN alıcam ya da donanım Arşivi sistemi beklicem. Böyle giderse 5AN alıcam

kubi07

80+
Reyiz piyasa berbat dediği için 1 ay içinde gelmez diye düşünüyorum.
belki 1 ay sonra ortalık durulursa gelebilir.

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Orçun Yılmaz
ADMINLER DA SISTEM NE ZAMAN GELİYOR KAC HAFTADIR BEKLIYORUM HALA GELMEDI YADA GELICEK MI ONU SOYLERSENIZ SEVINIRIM ONA GORE PC ALCAM
Ben 15 Hazirana kadar bekleyeceğim. 15 Hazirana kadar gelmez ise 5AN alıcam.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Ben de 6 bin küsür bütçe ile yaklaşık olarak 2 haftadır bekliyorum. Normalde Bayram sonrası dolarda düşüşe yönelik bir hareketlenme olur diye düşünüyordum. Ancak .02 kuruşluk düşüş tekrar eski haline döndü kur'larda pek bir oynama olmadı. Bu saatten sonra da aşırı bir düşüş beklemek bence itopik o yüzden alacağınızı alın. Donanım A. yeni sisteme gelince 2 hafta daha beklerseniz (ben de öyle yapacağım) tam bir ayı doldurmuş olacak açıklaması üzerinden, gelirse Haziran ortalarına doğru gelir diye düşünüyorum. Eğer Haziran ortalarında gelmezse fırsatları değerlendirip beklememek lazım. En azından kendim öyle yapacağım.
Aldığınız sistem için de sonradan bedava sistem bile dağıtılsa üzülmeyin ve yolunuza devam edin sonuçta dünyaları kaybetmiyorsunuz.
Şu an için el'capitan almayı düşünüyorum mesela fiyat artmış, ilk siparişlerdeki hediyeler kalkmış olsa da.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Yakında gelecek hocam, Abdullah abi kendisi açıklamıştı.

RmzDayi

80+ Silver
büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir.
2. şu yeni sistem gelecek muhabbetleri artık baydı :(

RenT0m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ahmet
Bugun kaç tane konu açıldı Abdullah açıklama yapmıcakmı olumsuzda olsa bir açıklama yapması lazım insanlar bekliyor sonuçta

demircaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Akif Demircan
Bugun kaç tane konu açıldı Abdullah açıklama yapmıcakmı olumsuzda olsa bir açıklama yapması lazım insanlar bekliyor sonuçta
Abi aynen ben bunu savunuyorum yani çıkarmasa bile bunu soylesin sahsen ben haftalardir bekliyorum hep cikaricam aciklamalari sonra piyasa kotu boyle bi dunya yok ben de ona gore kendimi hazirliyorum parayi sokaktan bulmuyor kimse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,939
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom