Neler Yeni

Daha 1 ay olmamış PS4'ü kaçtan satabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
yalnız verdiği oyunlar farklı ve MediaMarkt damgasını da çıkarırsan zaten normal fiyatı 3.5 falan tekabül edebilir
sen bir de kullanmışsın seninki de 2. el ama 3 üstü satarsın net
Haklısın. 3600 Teklif geldi karttan çektircem dediği için reddettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün forumda gördüğüm ikince maddi durumundan dolayı eşyasını satan kişisin ülkenin durumu cidden çok kötü
Evet ama ben utanmıyorum. Beni bu duruma getirenler utansın!

BIGGZ

80+ Bronze
2.el olarak alamazdım ve şuan ki fiyatları 4500 liradan başlıyor. https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-ps4-500gb-mega-paket-horizon-zd-ce-gt-sport-ratchet-clank-3-aylık-ps-plus-oyun-konsolu-1215678.html?rbtc=||||p||&gclid=Cj0KCQjw5auGBhDEARIsAFyNm9GCbjHOVvfaTBD_u5ZE46ai79UJsCrZfzUI4qFJc7QW5UXG9uZk7yAaAu0oEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Oyunlara param yetmiyor.. babamın işleri iyi gidiyordu şimdi iş çok bulamıyor satmak zorunda kaldım aileye bir yardımım dokunsun diye.

Oyun alıcak param yok maddi durumlar felan dediğim gibi.
Bu dönemde almakla hata etmişsiniz, 2-3k zar zor eder Ps4. Herşeyin fiyatı gibi Ps ında fiyatı uçtu, 2019 ile 2021 fiyat farkına bakarsanız anlarsınız durumu. Muhteşem bir stok sorunu ve mağazaların insanları soyması durumu var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
Bu dönemde almakla hata etmişsiniz, 2-3k zar zor eder Ps4. Herşeyin fiyatı gibi Ps ında fiyatı uçtu, 2019 ile 2021 fiyat farkına bakarsanız anlarsınız durumu. Muhteşem bir stok sorunu ve mağazaların insanları soyması durumu var.
Çok haklısın. 4 Senedir bekliyordum ailemin işleri iyiye gidince aldırdım bir tane şimdide durum çok iyi olmayınca satmak zorunda kaldım. Aileye bir yardımım dokunsun.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,250
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
hocam bana 1.5k dan bırakabilirsiniz. :D

BIGGZ

80+ Bronze
Çok haklısın. 4 Senedir bekliyordum ailemin işleri iyiye gidince aldırdım bir tane şimdide durum çok iyi olmayınca satmak zorunda kaldım. Aileye bir yardımım dokunsun.
Malûm korona dönemindeyiz, fiyatlar bir iniyor bir uçuyor. Mağazaların bu fiyatların artmasının üstüne kendi zamlarini yapmasına inanılmaz sinir oluyorum şahsen.

2k Eden ürün dolar çıkınca 2,5k oluyor, üstüne mağaza stok sorunu var diye zam yapıp ürünü 4k yapıyor. Komedi filmi gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
Malûm korona dönemindeyiz, fiyatlar bir iniyor bir uçuyor. Mağazaların bu fiyatların artmasının üstüne kendi zamlarini yapmasına inanılmaz sinir oluyorum şahsen.

2k Eden ürün dolar çıkınca 2,5k oluyor, üstüne mağaza stok sorunu var diye zam yapıp ürünü 4k yapıyor. Komedi filmi gibi
Haklısın dostum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Evet ama ben utanmıyorum. Beni bu duruma getirenler utansın!
Utanılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum aksine bence bu mücadeleyi verdiğin için göğsünü gere gere durabilirsin.
Soruna gelecek olursak 3500 3200 civarı belki gidebilir . Şehrinden alıcı çıkar diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
Utanılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum aksine bence bu mücadeleyi verdiğin için göğsünü gere gere durabilirsin.
Soruna gelecek olursak 3500 3200 civarı belki gidebilir . Şehrinden alıcı çıkar diye düşünüyorum.
Evet alıcı bulabilirsem direkt satmayı planlıyorum.

Top Bottom