Neler Yeni

Daha önce souls oyunu oynamadım ingilizcem de hiç yok elden ring alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Daha önce souls oyunu oynamadım ingilizcem de hiç yok elden ring alınır mı item falan toplayıp gelişme muhabbeti varmış çok mu karışık gelir bana?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,715
İsim
Mehmet Aslan
Daha önce souls oyunu oynamadım ingilizcem de hiç yok elden ring alınır mı item falan toplayıp gelişme muhabbeti varmış çok mu karışık gelir bana?
tek bossa 50 100 defa ölmek mentalini kırmıyorsa alınır :kekw:

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mert ash
emin çıtak güzel rehberlik ediyor onun videolarıyla beraber hem hikayeyi öğrenip hem de ne yapacağını bilerek oynayarak eğlenebilirsin

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Eğer Souls türüne gireceksen hep bir ağızdan söylenen bir şey var. Konu ile ne kadar alakalıdır bilmiyorum ancak söylemeden geçmiyim.
Özetle : Elden Ring den sonra, önceki Souls oyunlarına geri dönmek zor. Mekanikler vs. hantal gelebilir. Bu seriye başlayacaksanız çıkış sırasına göre gidin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer Souls türüne gireceksen hep bir ağızdan söylenen bir şey var. Konu ile ne kadar alakalıdır bilmiyorum ancak söylemeden geçmiyim.
Özetle : Elden Ring den sonra, önceki Souls oyunlarına geri dönmek zor. Mekanikler vs. hantal gelebilir. Bu seriye başlayacaksanız çıkış sırasına göre gidin.
Hocam özellikle souls türünden ziyade elden ring evreni ilgimi çekiyor bunu seversem belki ilerde sekiroda oynayabilirim ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

emin çıtak güzel rehberlik ediyor onun videolarıyla beraber hem hikayeyi öğrenip hem de ne yapacağını bilerek oynayarak eğlenebilirsin
Video izlemeden oynayamam yani öyle mi bu beni çok fazla sıkmaz mı?

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mert ash
Hocam özellikle souls türünden ziyade elden ring evreni ilgimi çekiyor bunu seversem belki ilerde sekiroda oynayabilirim ama

Video izlemeden oynayamam yani öyle mi bu beni çok fazla sıkmaz mı?
ilk defa oynayacaksan video izlemeden çok zor ben şahsen bitiremedim öyle

Wersty

80+
Elden ring türkçe yaması mevcut bossların ismini çok saçma çevirmişler ama onun dışında iyi bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk defa oynayacaksan video izlemeden çok zor ben şahsen bitiremedim öyle
peki oynayışınıza dayanaraktan çok eğlendim tavsiye ediyorum diyor musunuz yoksa souls türüne hiç bulaşma mı dersiniz

Elden ring türkçe yaması mevcut bossların ismini çok saçma çevirmişler ama onun dışında iyi bence
Hocam xboxtan oynuyorum yama yapmam mümkün değil

Wersty

80+
peki oynayışınıza dayanaraktan çok eğlendim tavsiye ediyorum diyor musunuz yoksa souls türüne hiç bulaşma mı dersiniz

bence oynamalısın açıkcası alışınca gayet zevkli emin çıtaktan 1 2 video izleyip build falan da bakıp daha sonra kendin takılabilirsin ben öyle oynamıştım hep video izleyerek oynamak sıkıcı geliyordu bir de souls oyunlarında zaten hikaye zor öğreniliyor video izleyerek öğrenmek daha mantıklı o yüzden ingilizce oynanabilir bence (gram noktalamaya uyma yok hahaha)

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Mert ash

oynayın hocam pişman olmazsınız

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Emre
Elden ring bu türün en moderni ve doğru şekilde oynarsan en kolayı tabii ki herkes denemeli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,155
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom