Neler Yeni

Çözüldü✓ DA'in; AcerNitro5 6800H 32GB 1tb Rtx3070Ti 29999 Aldım galiba sorun var.

mchdglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid GÜLAK
29.999a Aldım. Gelen kargo 16GB yazıyor üstünde. Size nasıl geldi. Açsam baksam mı? Değişim mi istesem? Baskıda mı hata var Ürün mü yanlış. Alan birisi yardımcı olabilir mi?
Not: Hatalı fiyat olmuş birlikte iptal edelim diye aradılar. Ben de iptal etmedim. O gün göndermediler Hepsiburada ile iletişime geçtim yasal hakkım olduğuna dair. Sonra ürün yayından kaldırıldı umudumu kestim. Ceza alacaktı satıcı dolayısıyla ürün kargoya verildi ürün geri HBda yayına açıldı. Aklımda klasik kargoya çıkıyor yolda hasar gördü diye iptal oluyor öyle yaparlar dedim neyse ki ürün geldi. Ürün gelince de dedim kesin yanlış ürün gelir iade edilir. Açtım acer. Dedim herhalde gönderildi kesin. Hemen özelliklerine baktım o ürün mü diye malesef ki 16GB olan versiyonu göndermişler. Acaba içi 32 mi emin olamadım orjinal bandını da sökmek istemedim. Ne yapmalıyım. Sonuçta ben linke bastığımda indirim var sandım ve aldım. 37bine 3bin vermedim sonuçta hatalı olabileceği de aklıma gelmedi.
WhatsApp Image 2023-08-11 at 15.56.01.jpeg
WhatsApp Image 2023-08-11 at 15.55.54.jpeg

mchdglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid GÜLAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesin 16 Ram vardır bunda Alan biri varsa yorum atarsa sevinirim

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
Burak Doğan
hocam ram icin ugrasmayın bence yine eklenir ram iyi fiyata almışsınız

pıtır

80+
29.999a Aldım. Gelen kargo 16GB yazıyor üstünde. Size nasıl geldi. Açsam baksam mı? Değişim mi istesem? Baskıda mı hata var Ürün mü yanlış. Alan birisi yardımcı olabilir mi?
Not: Hatalı fiyat olmuş birlikte iptal edelim diye aradılar. Ben de iptal etmedim. O gün göndermediler Hepsiburada ile iletişime geçtim yasal hakkım olduğuna dair. Sonra ürün yayından kaldırıldı umudumu kestim. Ceza alacaktı satıcı dolayısıyla ürün kargoya verildi ürün geri HBda yayına açıldı. Aklımda klasik kargoya çıkıyor yolda hasar gördü diye iptal oluyor öyle yaparlar dedim neyse ki ürün geldi. Ürün gelince de dedim kesin yanlış ürün gelir iade edilir. Açtım acer. Dedim herhalde gönderildi kesin. Hemen özelliklerine baktım o ürün mü diye malesef ki 16GB olan versiyonu göndermişler. Acaba içi 32 mi emin olamadım orjinal bandını da sökmek istemedim. Ne yapmalıyım. Sonuçta ben linke bastığımda indirim var sandım ve aldım. 37bine 3bin vermedim sonuçta hatalı olabileceği de aklıma gelmedi. Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
adresi karalasaydınız hocam

mchdglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid GÜLAK
Ram takarm bana ortalama 1300liraya mâl olur. Sanırım satıcı yaptık bi hata bari düşük model gönderelim o da ses etmez demiştir
Mesaj otomatik birleştirildi:

adresi karalasaydınız hocam
Haklısın aklıma gelmedi sorun olmaz sanırım

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Ram takarm bana ortalama 1300liraya mâl olur. Sanırım satıcı yaptık bi hata bari düşük model gönderelim o da ses etmez demiştir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın aklıma gelmedi sorun olmaz sanırım
ne olur ne olmaz o fotoyu düzenle kankam

mchdglk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mücahid GÜLAK
Ürün satıcıya sordum Acer Türkiye bilgisi dahilinde upgrade edilmiştir. O yüzden kutu üzerinde 16 yazmaktadır. Yani 32 var :D konuyu silebiliyor muyuz

Top Bottom