Neler Yeni

Dareu A950 alınır mı?

zcihatz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Cihat

Dareu A950

valorant da yüksek ranklarda oynuyorum immortal a kasacagım işimi görürmü

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,208
İsim
Murat Orhan

Dareu A950

Alınır iş görür.

batwwoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
batuhan

Dareu A950​

aldıktan sonra bilgilendirirmisin bende alacağım

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Naptın reis aldın mı? Connectgame den aldıysan kargo süresi falan nasıl iyi kargoluyorlar mı? Memnun musun iyi mi?
İnanır mısın ben aldım ;)
Bu akşam ya da yarın falan incelemesini bitiririm muhtemelen. Şok edici bir mouse geliyor... :blobdance:

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
852
İsim
Asil
İnanır mısın ben aldım ;)
Bu akşam ya da yarın falan incelemesini bitiririm muhtemelen. Şok edici bir mouse geliyor... :blobdance:
Eyvah eyvah bio da yt falan varsa abone oluyorum takipteyim reis :giggle: izleriz baya detaylı anlatıyorsun sen

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Eyvah eyvah bio da yt falan varsa abone oluyorum takipteyim reis :giggle: izleriz baya detaylı anlatıyorsun sen
Daha video işine giremedim yaa. Yazılı basın şeklinde incelemelerim :giggle:

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
852
İsim
Asil
o da olur hic farketmez attığın zaman etiketlersen iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu arada başka bir inceleme postunuzda darmoshark m3 ve attack shark x3 ü incelemiştiniz ve malzeme kalitesinin iyi olmadığını çatırdama seslerininvgeldiğini söylemiştiniz, bunu attack shark için mi darmoshark için mi dediniz tam anlayamadım?

Son düzenleme:

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
o da olur hic farketmez attığın zaman etiketlersen iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu arada başka bir inceleme postunuzda darmoshark m3 ve attack shark x3 ü incelemiştiniz ve malzeme kalitesinin iyi olmadığını çatırdama seslerininvgeldiğini söylemiştiniz, bunu attack shark için mi darmoshark için mi dediniz tam anlayamadım?
Attackshark X3'ün yapı kalitesi çok iyi, Darmo M3 4K'da ise sağ-sol eksende güçlü bastırmada çıtırdama mevcut, hafif bastırmalarda sıkıntı yok. Ve sallamada wobble sesi var bir miktar. Yine darmo'da sol ve sağ tıkta hafif sağa sola esneme var. Günlük kullanımda hissettirmiyor sadece test ederken tespit edebildim. Hafif mouselardaki genel bir problem olarak sayabilirim bunu. Çünkü ağırlığı azaltmak için plastiği inceltmek zorunda kalıyorlar. Bu da plastikte esnemelere neden olabiliyor haliyle.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mert Can
@kivanctas hocam a950 pro 4k kullandın mı? izlenimler nasıl? 4000hz kullanımda ne kadar şarjı gidiyor?

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
@kivanctas hocam a950 pro 4k kullandın mı? izlenimler nasıl? 4000hz kullanımda ne kadar şarjı gidiyor?
4K MG Alloy olan versiyonunu kullandım. Hâlâ masamda duruyor hatta şuanda. 3 günü rahat çıkartıyor günlük ~6 saat kullanımda. Plastik versiyonunun yapı kalitesini bilmiyorum deneyimlemediğim için.

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mert Can
4K MG Alloy olan versiyonunu kullandım. Hâlâ masamda duruyor hatta şuanda. 3 günü rahat çıkartıyor günlük ~6 saat kullanımda. Plastik versiyonunun yapı kalitesini bilmiyorum deneyimlemediğim için.
Anladım hocam teşekkürler. a950 pro 4k almayı düşünüyorum ama 4000hz kullanımda şarjı ne kadar gider, mouse kalitesi hissiyatı nasıl onu merak ediyorum :D

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Anladım hocam teşekkürler. a950 pro 4k almayı düşünüyorum ama 4000hz kullanımda şarjı ne kadar gider, mouse kalitesi hissiyatı nasıl onu merak ediyorum :D
MG Alloy inanılmaz. Elinin altında tank var gibi de plastiğini bilemiyorum. Denk gelirse denerim incelemesini yaparım :)

Top Bottom