Neler Yeni

🔥İndirim Dareu A950 Pro Mouse | 3395 Sensör | 55g | PBT Butonlar| Kailh GM 8.0 | 1200 TL

İngilizce dil paketi linkini atar mısınız sorunu cozduyse bende yukleyeyim
Hocam ayarlardan yukledim dili fakat turkce dilini kaldirdiktan sonra duzeldi benimki cozemedim tam olayini . iki gorsel biraktim ikisinde de ingilizce secili fakat fareyi gordugu kisimda tr dilini kaldirdiktan sonrasina ait .
Screenshot 2023-12-27 191300.png
Screenshot 2023-12-27 191050.png

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Sarı
Hocam ayarlardan yukledim dili fakat turkce dilini kaldirdiktan sonra duzeldi benimki cozemedim tam olayini . iki gorsel biraktim ikisinde de ingilizce secili fakat fareyi gordugu kisimda tr dilini kaldirdiktan sonrasina ait .
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam anlamadığım nokta biz her uygulamaya girdiğimizde türkçeyi kaldırıp ingilizcemi yapacağız ve birde şeyi denedinizmi uygulama fareyi gördükten sonra açıkken ingilizceyi silip türkçe yapmayı windowsu

Hocam bende şuan ingilizce ama açılmıyor
dili değiştirdikten sonra pc yeniden başlatın veya ingilizce dışında farklı bir dil varsa onu da kaldırın
Hocam anlamadığım nokta biz her uygulamaya girdiğimizde türkçeyi kaldırıp ingilizcemi yapacağız ve birde şeyi denedinizmi uygulama fareyi gördükten sonra açıkken ingilizceyi silip türkçe yapmayı windowsu
Uygulama açıkken tr dilini yükleyip seçtikten sonra oturumu yeniden başlatma uyarısı veriyo ve başlatmadığınız sürece ingilizce dili devam etmekte. Ona rağmen tr seçip oturumu yeniden başlattım fareyi yine görmedi . Mail atcam sorun hakkında belki güncelleme yayınlarlar :) .(Çok olası gibi durmuyor ama elden gelen bu )

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Sarı
dili değiştirdikten sonra pc yeniden başlatın veya ingilizce dışında farklı bir dil varsa onu da kaldırın

Uygulama açıkken tr dilini yükleyip seçtikten sonra oturumu yeniden başlatma uyarısı veriyo ve başlatmadığınız sürece ingilizce dili devam etmekte. Ona rağmen tr seçip oturumu yeniden başlattım fareyi yine görmedi . Mail atcam sorun hakkında belki güncelleme yayınlarlar :) .(Çok olası gibi durmuyor ama elden gelen bu )
Evet bende denedim hocam ingilizce dilini yüklediğimde gördü ama türkçeye dönünce görmedi bu durum can sıkıcı nasıl yapacağız bilmiyorum , kesin bir yolunu bulmamız lazım

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,590
İsim
Mehmet Aslan
Tam indirim sayılmaz ama belki görmeyenler vardır. Redditte baya bir konu açıldı bu mouse hakkında. Daha önce duyulmamış olabilir ama bu fiyat bandında bence alınabilecek en iyi Mouse. Kailh GM 8.0 80M switch, Nordic 52833 MCU
Bluetooth, 2.4G wireless ve Kablolu bağlantı
PBT Butonlar
300 mAh batarya (Verilerinde günde 4 saat kullanım ile 25 gün kullanılabileceği yazıyor )

Görmeyenler için 1200 TL fiyatı ve connectgame'de mevcut.
hocam bu site güvenilir mi ? Ve ürünler yurt dışından mı geliyor garantilik durumda ne yapacağız ? Ve pençe tutuş için uygun mudur ?

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Evet bende denedim hocam ingilizce dilini yüklediğimde gördü ama türkçeye dönünce görmedi bu durum can sıkıcı nasıl yapacağız bilmiyorum , kesin bir yolunu bulmamız lazım
Sürekli uygulama kullanmanız gerekiyor mu hocam, geldiğinde 2000hz çektim ve onun dışında programıyla işim kalmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,386
İsim
Murat Orhan
Sürekli uygulama kullanmanız gerekiyor mu hocam, geldiğinde 2000hz çektim ve onun dışında programıyla işim kalmadı.
Gerekmiyor.

hocam bu site güvenilir mi ? Ve ürünler yurt dışından mı geliyor garantilik durumda ne yapacağız ? Ve pençe tutuş için uygun mudur ?
Güvenilir yurtdışından gelmiyor 2 yıl garantili ama garantide sorun çıkarabiliyorlar

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,590
İsim
Mehmet Aslan
Gerekmiyor.

Güvenilir yurtdışından gelmiyor 2 yıl garantili ama garantide sorun çıkarabiliyorlar
şikayetlere baktım da pek hoşuma gitmedi hocam ya düşük model olsa dahi firmanın arkasında durduğu temiz bir ürün almayı tercih edeceğim sanırım.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Sarı
bende bilmiyorumki hocam ben normal olan modelini aldım 1000hz e çektim dpı ları ayarladım response time ını 1 e çektim kapattım uygulamayı öyle normal kullanıyorum şuan

EmreJAckb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
EmreTopal
Dili değil arkadaşlar Windows dili seçeneğini ingilizce yapmanız yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,386
İsim
Murat Orhan
şikayetlere baktım da pek hoşuma gitmedi hocam ya düşük model olsa dahi firmanın arkasında durduğu temiz bir ürün almayı tercih edeceğim sanırım.
Wraith üzerinden vxe r1alin

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
mehmet soytürk
Sıfırı 1599 wraith'de. Ona göre hesapla :D Ben de bi karar veremedim. M3'e gidiyorum. Oradan M3 4K'ya. Oradan dün Razer Cobra Pro'ya gittim geldim. Şimdi de bu çıktı. 20 cm el var. Palm tutuş rahat geliyor. Bilemiyorum Altan.
Büyük el ve palm tutuş için razerın deathadder tipinde ki mouselerı güzel oturuyor ele, elim büyük bende pugio 2 var büyük bir mouse olmasına rağmen çift taraflı ve düz bir model olduğundan palm için rahat değil tutuşu cobra pro da benzer bir model

Top Bottom