Neler Yeni

Dark Souls trilogy yeni gümrük yasası ile teslim alabilir miyim?

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
Merhaba Amazontr'den satıcının Amazon Germany olduğu mağazadan Dark Souls trilogy aldım ve ürünün kendi fiyatı 1.341, 87 TL buna ek olarak ithalat ücreti depozitosu olarak 335,46 TL aldılar yani toplam 1.677, 33 TL bu kadar ödedim. Yeni 30 euro gümrük yasası ile bu ürünü teslim almam mümkün müdür?

Shix2x

80+ Bronze
Merhaba Amazontr'den satıcının Amazon Germany olduğu mağazadan Dark Souls trilogy aldım ve ürünün kendi fiyatı 1.341, 87 TL buna ek olarak ithalat ücreti depozitosu olarak 335,46 TL aldılar yani toplam 1.677, 33 TL bu kadar ödedim. Yeni 30 euro gümrük yasası ile bu ürünü teslim almam mümkün müdür?
Yeni aldıysan iptal et, paran yanabilir.

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kargo süresine bağlı yeni yasayla hem daha çok para vermen lazım almak için hemde gümrükte fln çok beklersin
O halde 1 tahmini ne kadar para vermem lazım, 2 sence yasa yürürlülüğe girene kadar elime ulaşır mı, bazı insanlar bir haftada falan teslim almışlar

Alucard5

80+
O halde 1 tahmini ne kadar para vermem lazım, 2 sence yasa yürürlülüğe girene kadar elime ulaşır mı, bazı insanlar bir haftada falan teslim almışlar
Emin değilim ama muhtemelen fiyat 2 katına yaklaşır , ne kadar sürede gelir bilmiyorum almanyadan bişey almadım daha önce.

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emin değilim ama muhtemelen fiyat 2 katına yaklaşır , ne kadar sürede gelir bilmiyorum almanyadan bişey almadım daha önce.
Anladım teşekkürler, peki ayın 20 sine kadar falan bekleyip eğer gelmezse iptal mi etmeliyim bu durumda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım teşekkürler, peki ayın 20 sine kadar falan bekleyip eğer gelmezse iptal mi etmeliyim bu durumda
Arkadaş ne kadar bahtsız bi adamım ben ya hayranı olduğum oyunun collection edition'ını aldım karşılaştığım duruma bak kfldşglsjdfglkj

Alucard5

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş ne kadar bahtsız bi adamım ben ya hayranı olduğum oyunun collection edition'ını aldım karşılaştığım duruma bak kfldşglsjdfglkj
İptal ederdim ben çok uğraşırsın,🥲 üzüldüm

Lydian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
serhat yavuz
gecmezse ıade edersınız ama denenmeye degermı bılmem
Satıcı amazon germany olduğu için teslimat tarihinden 5-6 gün geçtiği takdirde anında iade ediyorlarmış bir arkadaşın söylediğine göre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,618
Üyeler
157,724
Son üye
emsed12
Top Bottom