Neler Yeni

Darmonshark n3 alınır mı

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Soru başlıktaki gibi alınır mı (koleksiyon için)
16 cm eli olup palm tutan biri rahat eder mi mcu'su sorun çıkarır mı gecikme sorunu yaşatır mı skatezleri nasıldır malzeme kalitesi nasıldır neredeyse hiç ergo mouse kullanmadım alışır mıyım ekstra skatez almama gerek var mı mcu sabit bir sensör performansı verir mi yoksa kablosuz modda düşük performans mı alırım kaç gün şarjı gider ve bunun gibi daha birçok sorum var lütfen mouse'u deneyimlemiş veya bayağı bilgi sahibi edinmiş biri yardımcı olsun

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Skatezlerini sevmemiştim ben hyperx pulsefire hastenin skatezleri daha güzeldi . Macro programı tam olarak güzel çalışmıyor . Sağ üstündeki yükseltide çıkıntı avucumun üst kısmını acıtmıştı. Sıkınca falan ses gelmiyordu okadar da dandik bir malzemeden yapılmadığını düşünüyorum.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Skatezlerini sevmemiştim ben hyperx pulsefire hastenin skatezleri daha güzeldi . Macro programı tam olarak güzel çalışmıyor . Sağ üstündeki yükseltide çıkıntı avucumun üst kısmını acıtmıştı. Sıkınca falan ses gelmiyordu okadar da dandik bir malzemeden yapılmadığını düşünüyorum.
Aslında pulsfire baktım ancak sensörü daha kötü ve kablolu kablosuz bir model istiyorum ama eğer cidden değecekse pulsfire alırım

Top Bottom