Neler Yeni

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
Dostum sen önce birine TC kimlik numaranı özelden yapılan konuşmalarda verilmemesi gerektiğini öğren sonra detaylara girersin. Çok özel bilgi paylaştığın için gizlilik haklarınızı korumak adına mesajınıza geri dönüş yapılmadı. 10 dakika içinde mesajınızdaki TC kimlik bilgilerinizi etileyerek kaldırırsanız kod verilir.........................
gönderdim üzgünüm fakat tc verme sebebim kimliğimi doğrulamak ve de kurucuya kvkk özelinde tcmi kontrol edebilmesi için bir belge bile hazırlamıştım izin belgesi kusura bakmayın :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

yazdım

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Bence artık abdullah abiyi darlamayın sıranız gelince yazıcaktır akışına bırakın

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
emre
gönderdim üzgünüm fakat tc verme sebebim kimliğimi doğrulamak ve de kurucuya kvkk özelinde tcmi kontrol edebilmesi için bir belge bile hazırlamıştım izin belgesi kusura bakmayın :/

yazdım
hiçbir şey anlamadım bu olaydan

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

yazdım
İlk mesajında halen TC kimlik bilgilerin mevcut mesajını silmeni kaldırmanı editliyebiliryorsan editlemelisin yoksa mesaj bırakamayacağız

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mahmut ÇELİK
Instagram
www.instagram.com/mahmutcelik53/
Twitter
mahmutcelik53
sana çok var dönüş olmazsa sırasına göre mesaj bırakırız sana beklemen lazım
Abi 9'dan beri konuşmamızı yeniliyorum heyecanla bana sıra gelmeyecekse üniversite sınavına çalışmam gerek bir bilgilendirme yaparsan sevinirim bana sıra gelcek mi? :D

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
kaldıramıyorum mesajı baştan yollasam farklı konu başlığında

İlk mesajında halen TC kimlik bilgilerin mevcut mesajını silmeni kaldırmanı editliyebiliryorsan editlemelisin yoksa mesaj bırakamayacağız
editleyemiyorum

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Hatalıyım kabul ediyorum ne diyim adam dediğini yaptı helal olsun
Dürüst bir kişiliğe sahip bence bı benim fikrim diğer kişileri bilmem uzun süredir takip ediyorum güzel pc topluyo sözünün eri adam intel kötü bir iş çıkardığında söver iyi yaptığında över diyiceğim oki bence darlamaya gerek tok zamana bırakın bugun alamadın foruma özel bir sürü şey yapıcakmış öyle dedi abdullah abi zamana bırakın

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
Dürüst bir kişiliğe sahip bence bı benim fikrim diğer kişileri bilmem uzun süredir takip ediyorum güzel pc topluyo sözünün eri adam intel kötü bir iş çıkardığında söver iyi yaptığında över diyiceğim oki bence darlamaya gerek tok zamana bırakın bugun alamadın foruma özel bir sürü şey yapıcakmış öyle dedi abdullah abi zamana bırakın
Tamam ama şuan elerim titriyor 8k lık sistemim çöp oldu şuan benim için çok öenmli

Top Bottom