Neler Yeni

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş
arkadaşlar abdullah abi bana yazdı ama kodu almadım çünküüü denzlide oturuyorum belki alacak birini bulurum diye aazdım ama alacak kimsem olmadığı için kod diğerlerine gitti üzgünüm :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
50 tane story attım. Bana şimdi yazın Cuma dağıtacağım diye yanlış anlamanızın mümkünatı yok çünkü yanlış anlayan sayısı 10 anlamayan sayısı 500 :)
DA SİSTEM 2 aldım ilk gün bozuk geldi şuan sadece lasa ve ram ler var diğerleri stokta yoktu değilmediler lütfen abi tekipçilerin için bir kampanya daha yapsan

X MUSK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ege Aşkın
Beyler banada kod geldi bütün alanlara hayırlı olsun

Ceyuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yunus Kaya
Alanlara hayırlı olsun . Bizim içinde başka sistemlere nasipse. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mert
asdasdasdasd.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

ben 20 geçe yazmışım ya

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Ya arkadaşlar bu kadar kasmayın abdullah abi yanlış yapmaz modaretörler vs. 1 milyonluk kanal acemi değil ya hayatını vermiş bu işlere darlamayın zamana bırakın

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abi haklısın ama yanlış anlayan sayısı çok fazla günlerdir insanlar çalışıyor ben 12 saat çalışıyorum uçak bilet alanlar var abi bi kampanya daha yapsan lütfen
hayır yanlış anlayan sayısı çok değil 10'a 500 açıklamaya ve storylere rağmen twitch yayınlarına rağmen yanlış anlayan varsa anlasın

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
Ya arkadaşlar bu kadar kasmayın abdullah abi yanlış yapmaz modaretörler vs. 1 milyonluk kanal acemi değil ya hayatını vermiş bu işlere darlamayın zamana bırakın
canım benim tamam da bak görmedin mi ssi gelmesi gerekmiyor mu sence de

Top Bottom