Neler Yeni

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
Ya arkadaşlar bu kadar kasmayın abdullah abi yanlış yapmaz modaretörler vs. 1 milyonluk kanal acemi değil ya hayatını vermiş bu işlere darlamayın zamana bırakın
Knka sistemi aldın bende alsam bende böyle konuşurdum sende haklısın ama çok büyük bir kitle yanlış anladı ve yazılan açıklama da öyle

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
Knka sistemi aldın bende alsam bende böyle konuşurdum sende haklısın ama çok büyük bir kitle yanlış anladı ve yazılan açıklama da öyle
bence de reis yanlış anlamak yerine şu an alması gerekn ve alamayanlara yoğunlaşsak

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
hayır yanlış anlayan sayısı çok değil 10'a 500 açıklamaya ve storylere rağmen twitch yayınlarına rağmen yanlış anlayan varsa anlasın
Peki abi umarım ilerde yşne böyle sistemler yaparsın ve bizede nasip olur ama DA SİSTEM 2 KONUSNDA benim bilgşsayarım ilk gün bozuldu itopya da bana dediler ki abdullah o sistemleri arızalı parça satılsın diye yaptı dediler çöp oldu sistemim

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bence de reis yanlış anlamak yerine şu an alması gerekn ve alamayanlara yoğunlaşsak
Dostum sen önce birine TC kimlik numaranı özelden yapılan konuşmalarda verilmemesi gerektiğini öğren sonra detaylara girersin. Çok özel bilgi paylaştığın için gizlilik haklarınızı korumak adına mesajınıza geri dönüş yapılmadı. 10 dakika içinde mesajınızdaki TC kimlik bilgilerinizi etileyerek kaldırırsanız kod verilir.........................

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Ama kanka işte pc almak istiyosan takip ediceksin her dediğini dikkate alıcaksın kaç kere pazarteisi hikayeden sonra dağıtılıcak dedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
sefa toksoy
Dostum sen önce birine TC kimlik numaranı özelden yapılan konuşmalarda verilmemesi gerektiğini öğren sonra detaylara girersin. Çok özel bilgi paylaştığın için gizlilik haklarınızı korumak adına mesajınıza geri dönüş yapılmadı. 10 dakika içinde mesajınızdaki TC kimlik bilgilerinizi etileyerek kaldırırsanız kod verilir.........................
kaç adet kaldı öğrenebilir miyiz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,163
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom