Neler Yeni

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
mert
ben bunun yalan olduğunu düşünüyorum artık 3 üncüydüm ve hala gelmedi

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
İsmim alındı kodu bekliyorum

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
isminin alındığına dair biri mi mesaj atıyor peki

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
Arkadaşlar şimdiye gelmesi gerekirdi ben cuma günü tam saat 00.00 da yazdım ama banada gelmedi

Luck HooK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR İNCE
Instagram
@onur__ince
Beyler ben mi yanlış düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.

İnstagram üzerinden paylaşılan yazıyı sizlere öznesine , sıfatına göre ayırarak yazmak istemiyorum. Ancak kargaşadan kurtulacak gibi değil.

Eğer cümle : Kodları Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere ''Cuma'' günü İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş olsaydı dediğiniz doğru olurdu. Burada siz mesaj atın ben cuma günü açıklayacağım demektir.

Ama cümle : Kodları ''Cuma'' günü Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş. Burada Cuma günü özelden yazıp mesaj atanlara vereceğini belirtmiş.

Lütfen bu konudaki durumda yanlış anladığım bir nokta varsa cevaplayınız. Çünkü ben Cuma 00:00 da mesaj attım ve bekledim bu kampanya için.

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Beyler ben mi yanlış düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.

İnstagram üzerinden paylaşılan yazıyı sizlere öznesine , sıfatına göre ayırarak yazmak istemiyorum. Ancak kargaşadan kurtulacak gibi değil.

Eğer cümle : Kodları Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere ''Cuma'' günü İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş olsaydı dediğiniz doğru olurdu. Burada siz mesaj atın ben cuma günü açıklayacağım demektir.

Ama cümle : Kodları ''Cuma'' günü Abdullah Hacıgül Donanım Arşivi Forum'da özelden yazıp sistemi kampanyalı almak istediğini belirtenlere İsim Soyisime tanımlanmış bir kod verilecektir. Demiş. Burada Cuma günü özelden yazıp mesaj atanlara vereceğini belirtmiş.

Lütfen bu konudaki durumda yanlış anladığım bir nokta varsa cevaplayınız. Çünkü ben Cuma 00:00 da mesaj attım ve bekledim bu kampanya için.
aynen doğru diyosun kanka biraz saçma oldu bu stoy işi

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
Teşekkür ederim şimdi de kod geldi 12 marta kadar alabiliyormuşum sistemi, bu arada pazartesi günü saat 17.06 da mesaj atmıştım merak edenler için

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
olay şu şekilde: story atılır atılmaz mesaj atan ilk 25 kişi bu olaya hak kazandı konu bu şekilde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,039
Üyeler
152,994
Son üye
Cankac99
Top Bottom