Neler Yeni

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk
Öyle bi saçmalık olmaz ilk yazan dendi biz de ilk yazdık abdullah abinin öyle acemice bi iş yapacağını sanmam daha sonra tekrar mesaj atan elenir gibi bi kural konmadı sonuçta
kardeşim nasip bana da çıkmadı burada hakaret gibi cümleler kurma nasip binlerce insan istiyor.

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
aga bana hiç bi bok nasip olmaz eskiden para yoktu pc vardı şimdi para bir araya getirdik pc yok şaka gibi

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
kardeşim nasip bana da çıkmadı burada hakaret gibi cümleler kurma nasip binlerce insan istiyor.
Hakaret etmedimki kimseye ayrıca nasip diye bir şey yok ben kazandım hakkım bu benim. ay sonu iş verenin maaşını vermezse nasip mi diyeceksin ?

X MUSK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ege Aşkın
hayır abi bu çekiliş değildi story attı ilk yazan 25 dendi onların içindeyim ben ama kod gelmedi anlamadım

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Hakaret etmedimki kimseye ayrıca nasip diye bir şey yok ben kazandım hakkım bu benim. ay sonu iş verenin maaşını vermezse nasip mi diyeceksin ?
aynen dediğin doru bende hakımla kazandım hikaye atmasını dört gözle bekledim ama ne mesaj ne bişey yok çok saçmalık

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk
kardeşim hakkınsa alırsın zaten belki story de tam görünmüyor önceki sayfa var vs vs neyse hakkını kovala tabi ki bakalım benim de 17:09 belki bana da gelir :D

Efeclb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Efe
cuma günü saat 21:00 da yazan ilk 25 kişiye verilicek abdullah abinin son storysine bakın

RevuL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Baran Kabasakallı
Arkadaşlar, cuma günü yazan ilk 25 kişiye dendi. O storyde yazdığınız zamanla ne alakası var olayın... O mantıkla olay yayılmadan direkt ilk görenler kazanıyor ama böyle cumaya çekerek yapınca daha çok kişiye ulaşıp yeni insanlar kazandırıyor foruma vb. Ve daha çok insana katılma şansı tanıyor.

cuma günü bana mesaj atanlar demişti

onu rastgele açmıştır bence saat 21:00da buralarda olun şansınız varsa gelen kutusuna mesaj düşer

Tam 21:00 da attım, inşallah kazanmışımdır. Kazanamadıysam da kazanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun
Cuma yani bugün değil gençler pazartesi o an hikayeyi görüp foruma gelip özelden yazan ilk 25 kişi idi adam onları not almıştır bugün attığı story de ise o gün atanları göstermiştir 36. Sayfada geriye dönük. Ayrıca bugünkü story e dikkat ederseniz mesaj tarihleri Pazartesi 17.15 sularında gözüküyor yani bugün mesaj atsanız da durum değişmez bugün kodlar sahiplerine gidiyor

Harunkntk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Harun KANTIK
Sabredin arkadaşlar o kadar bekledik. Gelir inşallah

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular