Neler Yeni

DART 1 25 KOD Hakkında Sorum Var

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
Tam olarak 21:00 da attığım mesaj 20:59 gözüküyor.Bu yüzden kod alamayacak mıyım ? Sistem saati ve exact time danda kontrol ettiğimde 21:00 da attım mesajı.Direk yan monitörümde exact time açıktı ve kendi pc saatim de ana ekranımda açıktı.Tam olarak 21:00 da gönderdiğim mesaj forum saatinde 20:59 gözüküyor.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
ya hocam 21 değil pazaartesi yazana gidiyor kod açıklık getirelim şuna

salihtrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Salih Tursun
Arkadaşlar bana da mesaj geldi simdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
50 tane story attım. Bana şimdi yazın Cuma dağıtacağım diye yanlış anlamanızın mümkünatı yok çünkü yanlış anlayan sayısı 10 anlamayan sayısı 500 :)
Abi ger,ekten çok yanlış anlaşılma oldu bir 25 kod kamoanyası daha yapsan çok iyi olur ben postu attığın 3. Dakikada gördüm ama cuma günü diye yazmadım lütfen abi

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız
Ya dostum abdullah abinin yalan söylicek hali yok adam gelmedi diyosa gelmemiştir
1614971823688.png

thejozef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra
ya hocam 21 değil pazaartesi yazana gidiyor kod açıklık getirelim şuna
Sosyal medya hesaplarını takip etseniz olaydan haberdar olurdunuz hocam.İlk paylaştığındada cuma olduğu söylendi.Sorumu yeniliyorum bu vesile ile

Tam olarak 21:00 da attığım mesaj 20:59 gözüküyor.Bu yüzden kod alamayacak mıyım ? Sistem saati ve exact time danda kontrol ettiğimde 21:00 da attım mesajı.Direk yan monitörümde exact time açıktı ve kendi pc saatim de ana ekranımda açıktı.Tam olarak 21:00 da gönderdiğim mesaj forum saatinde 20:59 gözüküyor.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

@Abdullah Hacıgül

X MUSK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ege Aşkın
Arkadaşlar bana da mesaj geldi simdi
kanka ben senle aynı anda yazdım inş banada gelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sosyal medya hesaplarını takip etseniz olaydan haberdar olurdunuz hocam.İlk paylaştığındada cuma olduğu söylendi.Sorumu yeniliyorum bu vesile ile

@Abdullah Hacıgül
abi pazartesi yazana gidiyor twitchte anlattı

Selim Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Selim Can Yıldız

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
Abi ger,ekten çok yanlış anlaşılma oldu bir 25 kod kamoanyası daha yapsan çok iyi olur ben postu attığın 3. Dakikada gördüm ama cuma günü diye yazmadım lütfen abi
Ben 12 saniye önce gördüm demekki ben 17.19 da yazmamışım

Top Bottom