Neler Yeni

DART1 25 Kişilik kampanya kodu bekleyen arkadaşların dikkatine.

slayerzs34

80+ Bronze
Merhaba,
Abdullah abinin bugün yapmış olduğu yayında anladığım kadarıyla DART1 sistem için instagram paylaşımından sonra forumdan ilk mesajı yazan 25 kişiye verecek. Gelen mesaj kutusunu da yayında gösterdi kodu kazanan ilk 14,15 kişiyi aşağıya görseli vereceğim görüntü biraz kalitesiz ama eski canlı yayına girip doğrulayabilirsiniz. Eğer yanlış anlamadıysam yani cuma günü yazan ilk 25 kişiden seçilmeyecek sanırım cevaplarınızı bekliyorum sistemi almak isteyen arkadaşlar ile fikir alışverişi yapalım iyi forumlar.
Kod içeriği nedir? İhtiyacım yok merak ettim.

mrtdli

80+
Kod içeriği nedir? İhtiyacım yok merak ettim.
Kod şöyle Abdullah abinin instagramdan paylaşmış olduğu gönderiden sonra forumdan kendisine özelden yazan ilk 25 kişiye herkesin kendi ismine özel kod tanımlanıcak itopya mağazasına gidip bu kod ile DART1 sistemi kampanyalı fiyattan alabilicek kazanan arkadaşlar.

slayerzs34

80+ Bronze
Kod şöyle Abdullah abinin instagramdan paylaşmış olduğu gönderiden sonra forumdan kendisine özelden yazan ilk 25 kişiye herkesin kendi ismine özel kod tanımlanıcak itopya mağazasına gidip bu kod ile DART1 sistemi kampanyalı fiyattan alabilicek kazanan arkadaşlar.
İşte fiyat neyden neye oluyor

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,686
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
O bilgisayar kendi iş çerçevemi kurup yönetmemi sağlayacak olan şeydi. 10kyı zaten ailemden destek almadan yaptım. Aynı şekilde diğer özel eşyaları telefon (ip11), kulaklık vb. pahalı şeyleri de kendi cebimden alıyorum. 15 yaşındayım. İleri de bir gün karşılaşmak dileğiyle. Sevgiler.
Hocam İphone 11 alabiliyorsanız her türlü pc de toplarsınız sıkmayın canınızı ben 16 yaşındayım rx 560 ı zar zor aldım. Bu arada sorması ayıp nasıl kazanıyorsunuz taktik verebilirmisiniz :D

slayerzs34

80+ Bronze
Hocam İphone 11 alabiliyorsanız her türlü pc de toplarsınız sıkmayın canınızı ben 16 yaşındayım rx 560 ı zar zor aldım. Bu arada sorması ayıp nasıl kazanıyorsunuz taktik verebilirmisiniz :D
15 yaşında hangi parayı nereden kazanır ki insan?

bekiir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Bekir Çetin
15 yaşında hangi parayı nereden kazanır ki insan?
Ticareti nereden ve nasıl yapacağımı biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısını ben de merak ediyorum.
Araştırarak çeşitli gelir kaynakları edinebilirsiniz. Ben uğraşmıyorum, sadece 1 tane gelir kaynağım var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldım 11kya şu sistemi. Daha çok uğraşmak istemedim.

Ekler

• C3F7D86A-C054-4208-9922-BA1E4A048E17.png
    C3F7D86A-C054-4208-9922-BA1E4A048E17.png
    283.3 KB · Hit: 65
Top Bottom