Neler Yeni

Dart1 kampanya kodu hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

allu6k

80+
Foruma botlarla üye olmanın imkanı yok. Bot, spam koruması ilk kurulduğumuz zamandan beri aktif. Instagram sanmayın burayı, yersiz iftiralar atmayın.
Sistem çıktığından beri saçma sapan olaylar dönüyor. Hani nerde arkadaşa gelen kod? Yazan ilk kişi? Dakikası dakıkasına fotoğraf var hani kod nerde? Geri dönüş yapıldı geri dönüş yapmayan hesaplar oldu deniliyor. 500 kişi 10.000tllik sistem için forumdan mesaj atıyor ama geri dönülen kişiler cevap vermeyecek öyle mi? Bu mu hocam yersiz olay sizin bahsettiğiniz mi?

utku26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Utku Başer
Sistem çıktığından beri saçma sapan olaylar dönüyor. Hani nerde arkadaşa gelen kod? Yazan ilk kişi? Dakikası dakıkasına fotoğraf var hani kod nerde? Geri dönüş yapıldı geri dönüş yapmayan hesaplar oldu deniliyor. 500 kişi 10.000tllik sistem için forumdan mesaj atıyor ama geri dönülen kişiler cevap vermeyecek öyle mi? Bu mu hocam yersiz olay sizin bahsettiğiniz mi?
boşver kanka sözde değerli takipçileriz madenciler daha değerli.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bana yanıt veren arkadaş mesajını sildi. Benim bir derdim yok asıl sizin derdiniz ne?
Derdim senin gibi arkadaşlar, forumumuzda üyeler mesaj silemiyor nasıl bir üyeymişte o mesajını silmiş?

allu6k

80+
Hiç kimsenin hiçbir mesajı silinmedi senin derdin ne?
Bir sistem yapılıyor güya site başında 2-3 saatimizi satın ala tıklamakla geçiriyoruz. 5 dakikada 5 sistem satılacak diye story atıyorsun. 25 dakikada 25 sistem satılır değil mi? Biz 25. dakikadan sonra 2-3 saat bekledik site başında satın alabilmek için. Hadi diyelim 10 tane paylaşıldı arada deriz ki 60 sistem satılsın. 40 bize kalsın yine yok. Kod için yazın diyorsun ilk yazan kişi geri dönüş yapıyor ve kod verilmiyor. Ardından tekrar konu açıyorsun herkese kodları gönderdik geri dönüş yapmayan oldu diye :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağdaş Parsak
Ben insta hikayesinde ismi gözükenlerdenim ve bana kod yollandı ve forumada o gün üye oldum sırf bu sistemde stok olursa kaçırmayım diye insanları suçlamadan bi düşünün bence

allu6k

80+
Mehmet Yılmaz yazmış:
Foruma botlarla üye olmanın imkanı yok. Bot, spam koruması ilk kurulduğumuz zamandan beri aktif. Instagram sanmayın burayı, yersiz iftiralar atmayın.
-------
Bu cevabı ben mi göremiyorum sadece? Alıntı yaptığım harici bir mesaj yok sanırım ben kör değilim. Benim senle ne gibi bi derdim olabilir sana neden düşmanlık besleyebilirim durup dururken?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar Dart1 için @Abdullah Hacıgül forumdan yazan ilk 25 kişiye kampanya kodu dağıttı fakat bana "sistemi beylikdüzü mağazasından satın alacak kişinin ismini ve soyismini iletirmisiniz ?" Dedi bende ismimi ve soyismimi kendisinden 1 dakika sonra yazdım halen bekliyorum fakat kod felan gelmedi ve kodları dağıttığını yazmış nasıl oldu da ben atlandım aradan anlayamıyorum.
Verdiğin cevap ile mesaja cevap verme özelliğini kitledin ve sana dönüş yapılamadı aynısı bir arkadaşa daha oldu kod dağıtırken forumda aktif olduğu için bana durumu aktardı kilidi kaldırdı kodu aldı aktif olmalıydınız

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ben insta hikayesinde ismi gözükenlerdenim ve bana kod yollandı ve forumada o gün üye oldum sırf bu sistemde stok olursa kaçırmayım diye insanları suçlamadan bi düşünün bence
Çatır çatır keyfini çıkartarak oyna kardeşim (y)

Bazı cümleler görüyorum hatırlatayım 10 yıldır sektördeyim 8 yıldır bu işi yapıyorum bla bla cümleler var sadece gülüyorum

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bir sistem yapılıyor güya site başında 2-3 saatimizi satın ala tıklamakla geçiriyoruz. 5 dakikada 5 sistem satılacak diye story atıyorsun. 25 dakikada 25 sistem satılır değil mi? Biz 25. dakikadan sonra 2-3 saat bekledik site başında satın alabilmek için. Hadi diyelim 10 tane paylaşıldı arada deriz ki 60 sistem satılsın. 40 bize kalsın yine yok. Kod için yazın diyorsun ilk yazan kişi geri dönüş yapıyor ve kod verilmiyor. Ardından tekrar konu açıyorsun herkese kodları gönderdik geri dönüş yapmayan oldu diye :D
5 dakikada 5 stok diyen olmadı, stoklar 5er 5er açılıyor denildi. Muhtemelen senin yaşının 5000 katı kadar benim sistemim satılmıştır sen takılma bunlara

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Fark eder mi güzel kardeşim bot basmaları? 25 sistemi kodla gönderecekti ilk yazan kişiye nasıl kod gitmiyor? Bu sistem izleyicilere yapılmadı çok net ortada. Sadece izleyebileceğiniz bir sistemdi bu. Çok güzel tiyatro çeviriyorlar maşallah.
Sadece kod için Foruma gelen bir kod avcısı, kod kalmadığını görünce de karşısındakilerini kendisi gibi zannedip yorumlar yazan zavallı bir arkadaş. Ama şuna emin ol Türkiye'nin neresine gidersen git benim sistemimi almış birine mutlaka denk gelirsin. Bu foruma ait değilsin önce seviyeni bil.

donanımmm.jpg

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom