Neler Yeni

Dart1 kampanya kodu hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mert can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert can
Arkadaşlar Dart1 için @Abdullah Hacıgül forumdan yazan ilk 25 kişiye kampanya kodu dağıttı fakat bana "sistemi beylikdüzü mağazasından satın alacak kişinin ismini ve soyismini iletirmisiniz ?" Dedi bende ismimi ve soyismimi kendisinden 1 dakika sonra yazdım halen bekliyorum fakat kod felan gelmedi ve kodları dağıttığını yazmış nasıl oldu da ben atlandım aradan anlayamıyorum.

Ekler

• 20210306_001846.jpg
    20210306_001846.jpg
    163.2 KB · Hit: 88
  • 20210306_001806.jpg
    20210306_001806.jpg
    320.3 KB · Hit: 90

utku26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Utku Başer
Ağa senin benim gibi garibana düşmez zaten bu pc bizdede para var ama Mining ciler kapıyor o yüzden canını sıkma senin yerine alan adam güzel madencilik yapar

Mert can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ağa senin benim gibi garibana düşmez zaten bu pc bizdede para var ama Mining ciler kapıyor o yüzden canını sıkma senin yerine alan adam güzel madencilik yapar
İlk yazan kişiyim bide attığı storide görünüyorum

allu6k

80+
Sistemi alınırken 5 dakikada 5 tane satılan sistem diye atıldı hikaye. Ben sitenin başında sürekli bekledim ve yaklaşık 50-60 sistem satılmış olması gereken zamanda girdik tekrar siteye satın almak için. 2-3 saat site başında bekledik sistemi alabilmek için tekrar satın alıma açılmadı. Bu sistemin max 60 tanesi formalite icabı satılmış olsa bile geri kalan 40 tanesi nerde? Ki diğer sistemlerin de satıldığını hiç sanmıyorum. Bu arkadaş yazan dakikaya göre ilk 2 kişiden birisi. Ve mesaja geri dönüş yaptığı halde kod felan almadı. Abdullah beye de instagramdan ulaşmak ne mümkün tabi bu sistem ne kadar gerçekse cevap verme ihtimali o kadar yüksek bence.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Takipteyim sonucu yazarsan sevinirim @Abdullah Hacıgül
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemi alınırken 5 dakikada 5 tane satılan sistem diye atıldı hikaye. Ben sitenin başında sürekli bekledim ve yaklaşık 50-60 sistem satılmış olması gereken zamanda girdik tekrar siteye satın almak için. 2-3 saat site başında bekledik sistemi alabilmek için tekrar satın alıma açılmadı. Bu sistemin max 60 tanesi formalite icabı satılmış olsa bile geri kalan 40 tanesi nerde? Ki diğer sistemlerin de satıldığını hiç sanmıyorum. Bu arkadaş yazan dakikaya göre ilk 2 kişiden birisi. Ve mesaja geri dönüş yaptığı halde kod felan almadı. Abdullah beye de instagramdan ulaşmak ne mümkün tabi bu sistem ne kadar gerçekse cevap verme ihtimali o kadar yüksek bence.
Sistem gerçek kankacım kimse 100 sistemden kazanacağı 1 milyon tl yerine 600bin kazanmak istemez net kazanç 300k olsa yine iyi sistem gerçek ama kod da sıkıntı var bence

utku26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Utku Başer
Görmek değiştirmiyor dart1 ilk çıktıgında adamlar botla topladı abdullah çıkıp garibana ihtiyacı olana yardım etmiyor anca madenciler kazansın güzel dünya.

Üni öğrencisiyim bilgisayar alıcam ama madenciler kazanıyor çıldırıcam bütün sistemleri topluyolar ya

allu6k

80+
Fark eder mi güzel kardeşim bot basmaları? 25 sistemi kodla gönderecekti ilk yazan kişiye nasıl kod gitmiyor? Bu sistem izleyicilere yapılmadı çok net ortada. Sadece izleyebileceğiniz bir sistemdi bu. Çok güzel tiyatro çeviriyorlar maşallah.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Görmek değiştirmiyor dart1 ilk çıktıgında adamlar botla topladı abdullah çıkıp garibana ihtiyacı olana yardım etmiyor anca madenciler kazansın güzel dünya.

Üni öğrencisiyim bilgisayar alıcam ama madenciler kazanıyor çıldırıcam bütün sistemleri topluyolar ya
Hocam madencide alsa aldı yapcak bir şey yok üni öğrencisi olmanda bir şey değiştirmiyor bence çünkü bizde bekliyoruz alamıyoruz ama napalım

Fark eder mi güzel kardeşim bot basmaları? 25 sistemi kodla gönderecekti ilk yazan kişiye nasıl kod gitmiyor? Bu sistem izleyicilere yapılmadı çok net ortada. Sadece izleyebileceğiniz bir sistemdi bu. Çok güzel tiyatro çeviriyorlar maşallah.
Kankacım kimse kazancağı parayı eksik istemez anlamıyo musun

allu6k

80+
Takipteyim sonucu yazarsan sevinirim @Abdullah Hacıgül

Sistem gerçek kankacım kimse 100 sistemden kazanacağı 1 milyon TL yerine 600bin kazanmak istemez net kazanç 300k olsa yine iyi sistem gerçek ama kod da sıkıntı var bence
Evet ortada bir sistem var fakat sadece videoluk bir sistem bu. Bu sistemi 1 tane kullanıcı almamıştır çok net konuşuyorum. Yorumlarda bile 1 allahın kulu mesaj atmamış ben aldım diye. Ya sistemi el altından para veren kişilere sattılar ya da direkt anlaşmalı kişilerle alışveriş yaptılar.

utku26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Utku Başer
Kimsenin bizi düşündüğü yok sistemi çıkaran ekmeğinde madenciler ekmeğinde hadi eyv.

Mert can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert can
Herşeyi geçtim zamanım çalındı.
Süreyi kaçırmayayım diye 1 saat erkenden girdim hala bekliyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom