Neler Yeni

dataservis.net güvenilir mi

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
Menteşe vida bölümleri kırılan laptopum için alt kasa almak istiyorum. Benim laptop modelim için uygun olanını buldum. Fiyat olarak da ortalama fakat site güvenilir mi bilmiyorum. Daha öncesinde hiç alışveriş yapmadım. Bilen veya daha öncesinde alışveriş yapıp tecrübe eden var mı?

arsiduk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ismail ozdel
daha önce iki defa laptop için şarj adaptörü aldım. Biri 4-5 ay sonra bozulduğunda direk değişim yapmışlardı hiç sorun çıkarmadan

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha önce iki defa laptop için şarj adaptörü aldım. Biri 4-5 ay sonra bozulduğunda direk değişim yapmışlardı hiç sorun çıkarmadan
teşekkürler cevabın için

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Dr Luciano
Menteşe vida bölümleri kırılan laptopum için alt kasa almak istiyorum. Benim laptop modelim için uygun olanını buldum. Fiyat olarak da ortalama fakat site güvenilir mi bilmiyorum. Daha öncesinde hiç alışveriş yapmadım. Bilen veya daha öncesinde alışveriş yapıp tecrübe eden var mı?
dataservis bu konu üzerine en iyi ve güvenilir firmadır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Sezgin
Hocam bizzat gidip istanbul perpadaki mağazalarını ziyaret ettim. Gayet kibar ve işini hakkıyla yapan insanlar. Rahatlikla alisveris yapabilirsiniz.

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cevaplarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar

ArdaCanel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arda Canel
Gayet güvenilir bir site

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,833
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom