Neler Yeni

🔥İndirim Daymare ve Hogwarts Legacy'de İndirim Var!

Sizce en çok hangi oyun satın almaya değer?

• Oy kullanan toplam üye
    18
  • Anket kapatıldı .
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Tunç
Herkese merhaba,

Bu hafta içerisinde Daymare: 1994 Sandcastle isimli oyun sonunda çıkış yaptı ve tıpkı ilk oyununda olduğu gibi Türkçe dil desteği ile çıktı. Çıkışına özel olarak oyun Steam üzerinde 6 Eylül tarihine kadar %10 indirim ile 399,99 TL yerine 359,99 TL. İlk oyunu Daymare: 1998 ise %85 indirime girerek, 13 Eylül tarihine kadar 50,00 TL yerine 7,50 TL gibi su fiyatına satılmakta. İki oyunun da Steam sürümlerinde Türkçe dil desteği barındırdığını tekrar belirteyim.

Tıpkı benim gibi Zombi/Mutant içeren, bol kanlı ve vahşet içerikli oyunları ilgi çekici buluyor ve bu tarz oyunlardan zevk alıyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gerektiğini düşünüyorum. Özellikle Resident Evil oyunlarına benzer bir oynanış mekaniğine sahip olması da türün sevdalılarına ayrı bir çekici geliyor.

Hogwarts Legacy'de 7 Eylül tarihine kadar %30 indirim ile 699,00 TL yerine 489,30 TL'ye satılıyor.

Bu oyunların hepsini öneririm. Daymare: 1998'i daha önceden yine indirimli olarak satın almıştım. Şu an için sadece Daymare: 1994 Sandcastle ile Hogwarts Legacy arasında bir karar vermem gerekiyor. Son zamanlarda indirimde çok fazla oyun satın aldığımdan dolayı bütün bütçemi oyunlara harcamak istemiyorum artık. Bu nedenle aralarından biri için karar kılmam lazım ama karar veremiyorum. Siz en çok hangisini tavsiye ederdiniz?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,747
İsim
Oğuz
Hogwarts çok iyi çıkmasa da berbat değildi. Fiyatı güzel alan alsın, zam yaparlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hogwarts çok iyi çıkmasa da berbat değildi. Fiyatı güzel alan alsın, zam yaparlar.
Daymare: 1998 için emin değilim ama diğer iki oyun yüksek ihtimalle zam yer zaten. Hatta dediğiniz gibi Hogwarts Legacy'in zam yeme olasılığı çok daha yüksek ama yinede baya kararsızım şu an.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,747
İsim
Oğuz
Daymare: 1998 için emin değilim ama diğer iki oyun yüksek ihtimalle zam yer zaten. Hatta dediğiniz gibi Hogwarts Legacy'in zam yeme olasılığı çok daha yüksek ama yinede baya kararsızım şu an.
Hikaye vs tırt olsa da eğlenceli mekanikleri var. Piyasada buna benzer bir mekanik de olmadığı için her türlü alınacak bir oyun. O fiyata 2 kişi yemek zor yiyor.

ConquerorXIV

80+ Gold
1998 oynadım güzeldi 1994 ünde iyi olacağını düşünüyorum

kırmızışarapp

80+ Silver
Hikaye vs tırt olsa da eğlenceli mekanikleri var. Piyasada buna benzer bir mekanik de olmadığı için her türlü alınacak bir oyun. O fiyata 2 kişi yemek zor yiyor.
Ben oynadım bitirdim. Efsane değil hikayesi ama bence iyi. Beleş bu fiyata alınır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,171
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom