Neler Yeni

Ddr2 Anakarta M2 Ssd Takılırmı ?

MaltaGang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ömer Yıldız
Dostlar Selamun Aleyküm Ddr2 Anakartıma Dönüştürücü İle M2 Ssd Takmak İstiyorum hem fantazi hemde yer kaplamadığı için bios da falan sıkıntı yaparmı çalışırmı sistem görürmü m2 ssdi yi cevaplarınızı bekliyorum eyvallah. Anakart Modeli "Dell Yp806"

Ekler

• 11.png
    11.png
    2.5 MB · Hit: 61
  • 222.png
    222.png
    2 MB · Hit: 79
  • 0_org_zoom.jpg
    0_org_zoom.jpg
    94.9 KB · Hit: 48
  • 4_org_zoom.jpg
    4_org_zoom.jpg
    115.2 KB · Hit: 56

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Dostlar Selamun Aleyküm Ddr2 Anakartıma Dönüştürücü İle M2 Ssd Takmak İstiyorum hem fantazi hemde yer kaplamadığı için bios da falan sıkıntı yaparmı çalışırmı sistem görürmü m2 ssdi yi cevaplarınızı bekliyorum eyvallah. Anakart Modeli "Dell Yp806"
Muhtemelen takarsın da ne kadar hız alabilirsin o önemli. Eğer anakartin pcie 3.0 destekliyorsa 2 GB okuma yazma alabilirsin max

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
M2 portu yok.
Kartın datasheet'ne de bakınca yazmıyor zaten.

MaltaGang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ömer Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen takarsın da ne kadar hız alabilirsin o önemli. Eğer anakartin pcie 3.0 destekliyorsa 2 GB okuma yazma alabilirsin max
kanka pci 3.0 bilmiyorumda dönüştürücü aparat ile çok küçük bi slot var oraya takacam calışssın normal hdd den 2-3 kat daha hızlı olsun yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

M2 portu yok.
Kartın datasheet'ne de bakınca yazmıyor zaten.
dönüştürücü aparat ile resimdeki anakartta küçük bi slot var oraya takacam ama sistem görürmü ssdyi calıştırırmı kesin bi bilgi almam lazm

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,871
İsim
Hacı
M2 portu yok, Takılmaz.
Pci ex x1 yuvası var pci ex x16 yuvasının sağında eğer ekran kartın yoksa veya varsa ve o kısmın üzerine gelmiyorsa dönüştürücü ile takabilirsin.
IMG_20220511_095707.png

Hatta Abdullah reis video çekmişti bunun için.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bence gereksiz. Sata SSD alınabilir.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,645
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
@Abdullah Hacıgül Buna kim yanlış bilgilendirme attı bilmiyorum ama arkadaş zaten dönüştürücü fotografını atmış. Onu kullanacağını varsayarak vermiş olduğum cevaba yanlış bilgilendirme atmıssınız :D

MaltaGang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ömer Yıldız
@Abdullah Hacıgül Buna kim yanlış bilgilendirme attı bilmiyorum ama arkadaş zaten dönüştürücü fotografını atmış. Onu kullanacağını varsayarak vermiş olduğum cevaba yanlış bilgilendirme atmıssınız :D
Madem yanlış bilgilendirme atıyor ozaman doğrusunu yorum atsın detaylı kaynak göstererek :d

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
M2 portu yok takamazsın, dönüştürücü ile bilemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,765
Üyeler
154,281
Son üye
lpretia
Top Bottom