Neler Yeni

DDR5 sistem dizdim F/P olarak sizce nasıl

Akarulez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kaan
Bilgisayar sektöründe yapılan en büyük hata: aldıktan sonra soru sormak.

Arkadaşlar merhaba DDR5 bir sistem dizdim ama F/P konusunda emin olamadım görüşleriniz neler.
İptal edip Gaming Gecesini beklemeli miyim yoksa bu şekilde devam mı edeyim
Toplamda 24.400TL ödedim.Alıntıyı görüntüle
Asus ProArt Rtx 4060 olması güzel olmuş ilerde satmak istersen 2.elde hemen gider ProArt olduğu için.Ben GOAT V3 sistem sahibiyim bendede dual RTX 4060 var ve soğutması tatmin edici iyi ki Gigabyte almamışınız.Bende ram değişimi yaparak ddr5 yalacağım sistemi herşeyim ddr5 ramlar ddr4.Fiyat olarak çok fp değil fakat alınabilir aslında RTX 4060 ti bulunabilirdi bu fiyata fakat siz büyük ihtimalle ddr5 istiyorsunuz.Sistemin tek eleştirisi kasa daha iyi olabilirdi.Ben sistemimi 16k fiyat ile fiyat farksız 4 ay taksit ile aldım fakat sizin sistem daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus ProArt Rtx 4060 olması güzel olmuş ilerde satmak istersen 2.elde hemen gider ProArt olduğu için.Ben GOAT V3 sistem sahibiyim bendede dual RTX 4060 var ve soğutması tatmin edici iyi ki Gigabyte almamışınız.Bende ram değişimi yaparak ddr5 yalacağım sistemi herşeyim ddr5 ramlar ddr4.Fiyat olarak çok fp değil fakat alınabilir aslında RTX 4060 ti bulunabilirdi bu fiyata fakat siz büyük ihtimalle ddr5 istiyorsunuz.Sistemin tek eleştirisi kasa daha iyi olabilirdi.Ben sistemimi 16k fiyat ile fiyat farksız 4 ay taksit ile aldım fakat sizin sistem daha iyi.
Eğer almadıysanız sistem beklmenizi öneririm ddr5 olması şart değil ise bekleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ghost Rilley
Ryzen sistem dizersen ileriye dönük olur. Arkadaşlarında dediği gibi ddr5 de Intel ölü yatırım olur.

Top Bottom