Neler Yeni

Dead space 1 oynanmadan 2 oynanırmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Necip Gürpınar
Xbox gamepass aldım ve gamepass içerisinde dead space üçlemesinin hepsi var ve oynamak istiyorum fakat dead space remake çıktığı için o cracklandiği zaman normal oynamaktansa remake oynamak daha iyi olur diye düşünüyorum remake crack çıkana kadar 2. oyunu oynayıp bitirsem sonra 1 e dönsem olurmu 3 oynamayacağım baya kötü diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Çağatay berk telli
Xbox gamepass aldım ve gamepass içerisinde dead space üçlemesinin hepsi var ve oynamak istiyorum fakat dead space remake çıktığı için o cracklandiği zaman normal oynamaktansa remake oynamak daha iyi olur diye düşünüyorum remake crack çıkana kadar 2. oyunu oynayıp bitirsem sonra 1 e dönsem olurmu 3 oynamayacağım baya kötü diyorlar
Bence oynanabilir ben şahsen 3'ünü de oynadım, çok da keyif aldım ama şöyle 2 deki hikaye birinci oyuna bağlı yani 2 yi oynadığında neden burda olduğunu,ne yaptığını veya karakterinin kim olduğunu bilmeden oynarsın sonradan 1'i oynamak flashback gibi olur o zaman tam anlarsin hikâyeyi eğer yine de birdeki hikayeyi az çok bilmek istersen yt deki incelemelere bakabilir veya internetten okuyabilirsin.

Top Bottom