Neler Yeni

Deepcool Morpheus mu Yoksa Lancool 3 Mü?

Gif Man

80+ Gold
Monitör siyah ama diğer her şey beyaz olabilir klavyeyi değiştirecem zaten masa beyaz mouse siyah ama beyaz alırım gibi kasada da beyaz yaparımda asus tuf beyazı trde yok ekran kartı siyah olsa sadece kötü durur mu bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuanki kasam siyah da beyaz kullansam mı diye düşünüyorum her şey siyah beyaz karışık 😂 siyah tozu çok gösteriyor birde 😂
Siyah Al Hocam Beyaz Sararıyor 😅

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,135
İsim
Emre
Discord
necromancerr

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
İçsede İçmesede Kronik Sarılığı Var 😅
Anladım ozaman siyah alayım. Bide şunu sormak istiyorum bu arctic 3 lerin rgb olanı var birde düz olanı var düzler soğutma olarak daha iyi deniyor ve sitesindeki verilerde o yönde arasında ne kadar fark oynar

Gif Man

80+ Gold
Anladım ozaman siyah alayım. Bide şunu sormak istiyorum bu arctic 3 lerin rgb olanı var birde düz olanı var düzler soğutma olarak daha iyi deniyor ve sitesindeki verilerde o yönde arasında ne kadar fark oynar
Düzler Daha İyi Diye Biliyorum Bende Alacaksan 420 Altı Alma Birde 😅

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Furkan
Düzler Daha İyi Diye Biliyorum Bende Alacaksan 420 Altı Alma Birde 😅
Yok 420 alacam zatende rgb mi düz mü alsam bilemedim rgb güzel durur ama belli bir süre sonra sıkabilir :) rgb alıp ilerde üst radyatör fanlerı değişsem pompasında rgb olur güzel durabilir ama istediğimde kapatabiliyor muyum rgbsini onu biliyor musun

Gif Man

80+ Gold
Yok 420 alacam zatende rgb mi düz mü alsam bilemedim rgb güzel durur ama belli bir süre sonra sıkabilir :) rgb alıp ilerde üst radyatör fanlerı değişsem pompasında rgb olur güzel durabilir ama istediğimde kapatabiliyor muyum rgbsini onu biliyor musun
Kasadakiler Yeterli Hepten Pavyon Yapma İçini 😅

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Yunus Şahin
ARGB al gitsin. Uğraşma bir daha.

Gif Man

80+ Gold
Aslında sadece işlemcinin olduğu yerde olsa yeter banada düzünde hiç yok 😂