Neler Yeni

Definasyon önerisi ve beslenme

gunesss

80+
1900 demişsin adama kafana göre neye göre 1900 diyorum sana? tsh değerlerim yüksek çıkıyor arada kan veriyorum oradan biliyorum. senin antrenörlük belgesi şöyle bir şey belli. Alıntıyı görüntüle
ahajhasdjgnkadsgjnkasfjnasjfnasjn kanka makarasın ya ama bir şey bilmiyon işte üzücü, kafana göre adama 300 kalori açık ver demişsin, ben adamın bütün zaten yağ yakımı başlangıç ve bmr'ını öğrendim ama sen postu okuyamıyon galiba xd

kanka yeterince rezil oldun seni daha fazla üzmek istemiyorum, sessizce uzaklaşabilirsin şayet benim bilgi birikimim seni ikiye böler :(

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
sen gerçekten çok garip birisisin hacım, adam kendi kafasına göre benim BMR bu mu diyecek? zaten nereden hesaplayacağını boyunu kilosunu ölçmesi gerektiğini söylememiş miyim sen harbi okumuyor musun? noldu seni salondaki hocalardan biri mi üzdü ne bu nefret bro iyi misin sen :D sen tiroidin ne olduğunu 15 dakika içinde öğrenip bana mı satıyon can dostum ben salonlarda gördüğün antrenörlere benzemem :)

@Doom333 bana bi metabolizma hızını ölç bakalım otobanda süre al gel xd
1900 demişsin adama kafana göre neye göre 1900 diyorum sana? tsh değerlerim yüksek çıkıyor arada kan veriyorum oradan biliyorum. senin antrenörlük belgesi şöyle bir şey belli. Alıntıyı görüntüle

Ekler

• Screenshot_2024-07-24-23-04-49-804_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-07-24-23-04-49-804_com.android.chrome.jpg
    368.4 KB · Hit: 3

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
icardi
ahajhasdjgnkadsgjnkasfjnasjfnasjn kanka makarasın ya ama bir şey bilmiyon işte üzücü, kafana göre adama 300 kalori açık ver demişsin, ben adamın bütün zaten yağ yakımı başlangıç ve bmr'ını öğrendim ama sen postu okuyamıyon galiba xd

kanka yeterince rezil oldun seni daha fazla üzmek istemiyorum, sessizce uzaklaşabilirsin şayet benim bilgi birikimim seni ikiye böler :(
antrenör olduğunu düşünmüyorum en fazla 1. sınıf Besyo falansındır.Sitede hesapladıktan 300 kalori kısıp off daye kardiyo eklemekte de bir yanlış yok. Neresi yanlış onu da söylemedin.

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
dostum daha az ye daha çok hareket et. alt tarafı spor bu. olimpiyatçı da değilsin. atomu parçalamaya gerek yok. kilo vermek istiyorsan gece yattığında açlığın olacak.
Tartıda değil de aynada değişiklik istiyorum hocam kiloyu kastan vermemek amacım az buçuk yağ oranı düşürsem tekrar bulka giricem

gunesss

80+
antrenör olduğunu düşünmüyorum en fazla 1. sınıf Besyo falansındır.Sitede hesapladıktan 300 kalori kısıp off daye kardiyo eklemekte de bir yanlış yok. Neresi yanlış onu da söylemedin.
kanka rezil oluyorsun yazma gerçekten, homeostaz nedir, insan vücudu nasıl yağ yakar git onları öğren lütfen yazdıklarını okudukça cringe şelalesinden bir yudum daha alıyorum bilmiyorsun işte güzel dostum bilmiyorsun neden uzatıyorsun? bırak bilmediğin konu hakkında o işin uzmanı olan, eğitimini almış insanlar yorum yapsın niye kendini yoruyorsun ki?

besyo mezunu değilim, federasyondan onaylı antrenörüm, birinci kademe de değilim ama sen kademeleri de bilmicen zaten yani beni boşa yoruyosun ve yazdıklarına sadece gülüyorum, maalesef...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Proteini arttırıp karbı şöyle bi 1 ay 150 gramlara kadar kısayım
yav ben sana ne yap diyom sen ne diyon aklmhgkmlgaskml bu yüzden hiçbir posta yazmamıştım işte :D

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
icardi
kanka rezil oluyorsun yazma gerçekten, homoestaz nedir, insan vücudu nasıl yağ yakar git onları öğren lütfen yazdıklarını okudukça cringe şelalesinden bir yudum daha alıyorum bilmiyorsun işte güzel dostum bilmiyorsun neden uzatıyorsun? bırak bilmediğin konu hakkında o işin uzmanı olan, eğitimini almış insanlar yorum yapsın niye kendini yoruyorsun ki?

besyo mezunu değilim, federasyondan onaylı antrenörüm, birinci kademe de değilim ama sen kademeleri de bilmicen zaten yani beni boşa yoruyosun ve yazdıklarına sadece gülüyorum, maalesef...

yav ben sana ne yap diyom sen ne diyon aklmhgkmlgaskml bu yüzden hiçbir posta yazmamıştım işte :D
homoestaz falan google dan kelime bakıp gel söyle aynen kanka inandık.

Doom333

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
kanka rezil oluyorsun yazma gerçekten, homoestaz nedir, insan vücudu nasıl yağ yakar git onları öğren lütfen yazdıklarını okudukça cringe şelalesinden bir yudum daha alıyorum bilmiyorsun işte güzel dostum bilmiyorsun neden uzatıyorsun? bırak bilmediğin konu hakkında o işin uzmanı olan, eğitimini almış insanlar yorum yapsın niye kendini yoruyorsun ki?

Hocam ortalama zaten 2.5k değerin içinde protein miktarı da sığıyor karb değeri de yeterince sığıyor. 300 alıyorsam bu 150 ye düşüyor 2.5 k kalori içinde

gunesss

80+
homoestaz falan google dan kelime bakıp gel söyle aynen kanka inandık.
kanka yolun açık olsun, cahille uğraşmak zordur derlerdi de inanmazdım, yüzyüze olsak "e napayım hocam ben şimdi" diyeceksin biliyorum, buradan seni bozduğum için özür dilerim ama senden ricam lütfen bilgi birikimin olmayan konularda ahkam kesme teşekkür ederim

gunesss

80+
Hocam matematikten anlamıyorum ya çok basit bir şey aç kalıp hareket edersen yağ yakarsın. vücut önce yağı yakar yani.
kanka tam öyle değil ama doğru bir mantık, o da aç kalacak zaten bu belirtilen kalori miktarlarında, ilk haftalarda olmasa da son haftalara doğru bastıracak, uzun uzadıya size bunu discordda anlatırım ama gerçekten çok yordu bu yeni eleman beni boş yaparak

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
icardi
kanka yolun açık olsun, cahille uğraşmak zordur derlerdi de inanmazdım, yüzyüze olsak "e napayım hocam ben şimdi" diyeceksin biliyorum, buradan seni bozduğum için özür dilerim ama senden ricam lütfen bilgi birikimin olmayan konularda ahkam kesme teşekkür ederim
ben antrenör değilim de senin bu antrenörüm göstermek zorundayım dediğin her şey yanlış vs triplerin koparıyor. yok homoestaz bilmem ne neye lazım olum? dediğim gayet doğru yanlış olduğunu da kanıtlayamadın?

ayrıca fityemek falan izle diyorsun 200-300 kalori olayını o söylüyor :d geçen hafta izlemiştim.

Top Bottom