Neler Yeni

Değişim yaptığım monitör yine ölü pikselli geldi

Znet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Mertoglu
Herkese selamlar. Odyysey G4 monitör sipariş ettim. İlk siparişim ölü pikselli şekilde geldi. Değişim istedim, 2 gün sonra yeni monitör yolladılar. Bunda da ölü piksel çıktı. Sizce yine değişim istemeli miyim, yoksa iade mi edeyim, bu fiyatlara önerdiğiniz kronik sorunsuz daha iyi bir monitör var mı? Kafam çok karıştı, yardımcı olursanız çok memnun olurum :")

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Kadir Efe Ulusoy
İade et sonra r27i30 al

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,488
İsim
Deniz Bey
Herkese selamlar. Odyysey G4 monitör sipariş ettim. İlk siparişim ölü pikselli şekilde geldi. Değişim istedim, 2 gün sonra yeni monitör yolladılar. Bunda da ölü piksel çıktı. Sizce yine değişim istemeli miyim, yoksa iade mi edeyim, bu fiyatlara önerdiğiniz kronik sorunsuz daha iyi bir monitör var mı? Kafam çok karıştı, yardımcı olursanız çok memnun olurum :")
nerden aldınız tekrar şansınızı deneyin

Znet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Mertoglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nerden aldınız tekrar şansınızı deneyin
sinerji'den almıştım da 2 kere sipariş ettiğim ürünün ikisinde de bu sorunu yaşayınca kronik falan mı diye düşünmeye başladım artık. 3'e doğru gideyim mi dersiniz? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
hazarcoban
sinerji'den almıştım da 2 kere sipariş ettiğim ürünün ikisinde de bu sorunu yaşayınca kronik falan mı diye düşünmeye başladım artık. 3'e doğru gideyim mi dersiniz? :D
Değiştirin hocam.İlerleyen zamanlarda çoğalabilen bir şey çünkü bu.Özellikle siyah tabanlı korku oyunu yada karanlık filmlerde çok gözü rahatsız ediyor.3 monitör aldım hepsindede ölü piksel çıktı arabamda yok dolmuşta bisey olmasın diye taksiyle her seferinde git gel yaparak değiştirmiştim kolay gelsin

Znet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Mertoglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değiştirin hocam.İlerleyen zamanlarda çoğalabilen bir şey çünkü bu.Özellikle siyah tabanlı korku oyunu yada karanlık filmlerde çok gözü rahatsız ediyor.3 monitör aldım hepsindede ölü piksel çıktı arabamda yok dolmuşta bisey olmasın diye taksiyle her seferinde git gel yaparak değiştirmiştim kolay gelsin
Hocam çok haklısınız, benim de kaygım aslında ben şu an evde olmadığım için aile uğraşıyor bu işlerle. 55 yaşında kadına her gün monitör kurduruyorum :D olmayınca kadın paketliyor bi de kargoya götürüyor, onlar da süreçten sıkılmış durumda. Olmadı iade edip eve geldiğimde farklı monitörlerde deneyecegim şansımı, ya da fiyat aynıysa aynı monitörü bi kere daha alacağım başka çaresi kalmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom