Neler Yeni

Yardım Dell 24.5" S2522HG 240Hz 1ms Alınır mı ?

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ

ÖrdekAbi

80+ Silver
bana çok pahalı geldi samsung daha güzel gibi

Arkadaslar acil olarak bi monitor almam lazım yuksek hz olan ama bu marka ve model hakkinda cok fazla bilgi toplayamadim kampanya fiyatinida kacirmak istemiyorum acil olarak bilgilerinize ihtiyacim var dostlar.

emreb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Bilsel
ben tavsiye ederim knk 240 hz montiör fiyatları çok yüksek zaten. 3600tlye 240hz 1ms olması bir yana yükseklik ayarı var ve oynar başlıklı. ayrıca itopyada en ucuz 240hz monitör bu kaçırma derim

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tereddut ettigim konu marka bilinirliginin pek olmamasi ve piyasada tutulmamasi ondan dolayi kullanan arkadaslar varsa daha saglikli olucaklardir benim icin

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Özkan
Ben yurt disindaki alışverış yorumlarina baktim olumsuz yorum pek yoktu

Mert555

80+ Bronze

Arkadaslar acil olarak bi monitor almam lazım yuksek hz olan ama bu marka ve model hakkinda cok fazla bilgi toplayamadim kampanya fiyatinida kacirmak istemiyorum acil olarak bilgilerinize ihtiyacim var dostlar.
Ben yeni aldım ama daha hiç test etmedim, kullanmadım. Kesinlikle araştırdığım kadarıyla fiyatına göre çok güzel bir monitör tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence inceleme için kesinlikle incelenmesi gereken ilk ürünlerden @Abdullah Hacıgül aw2521hf’nin kardeşi olarak geçiyor ama arasında tasarım ve biraz parlaklık konusu hariç fark yok. Fiyatı da çok daha ucuz kesinlikle incelenmesi gereken bir ürün tr de inceleyen de olmadı şuan.

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Ben yeni aldım ama daha hiç test etmedim, kullanmadım. Kesinlikle araştırdığım kadarıyla fiyatına göre çok güzel bir monitör tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence inceleme için kesinlikle incelenmesi gereken ilk ürünlerden @Abdullah Hacıgül aw2521hf’nin kardeşi olarak geçiyor ama arasında tasarım ve biraz parlaklık konusu hariç fark yok. Fiyatı da çok daha ucuz kesinlikle incelenmesi gereken bir ürün tr de inceleyen de olmadı şuan.
İnceleme imkanin varsa sevinirim sayet ona gore iptal ederim bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz Demriez

Kanka biraz pahali gibi

Mert555

80+ Bronze
Daha iyi f/p bulamadim.
İndirimle daha güzel monitörde bulabilirsin belki 3600'e aw2521hf gelebilir vs. Zaten şuan monitörlerde ki fiyatlar sahte fiyatlar. İndirim olmadan monitör alınmaz ama alacağın monitörle arasında çok fark olacağını sanmıyorum çok kaliteli bir monitör buda.

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
İndirimle daha güzel monitörde bulabilirsin belki 3600'e aw2521hf gelebilir vs. Zaten şuan monitörlerde ki fiyatlar sahte fiyatlar. İndirim olmadan monitör alınmaz ama alacağın monitörle arasında çok fark olacağını sanmıyorum çok kaliteli bir monitör buda.
Aldık artık hocam suan ihtiyacim vardi. Goruslerin icin sagolasin

Top Bottom