Neler Yeni

Yardım DELL S2522HG Sizce Bu Fiyata Alınır mı?

wennas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Bütçe
6000
Merhabalar, epeyce bir süredir monitör bakıyorum ve en sonundan bu monitörde karar kıldım. Sizce bu Monitör fiyatını hak ediyor mu?
Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum çok fazla olmasa da hikayeli oyunlarda oynayacağım. 27" monitör bakıyordum fakat fiyatlar yerinde durmuyor maalesef.
Sizlerin de önerisini almak isterim. 24,5" ile 27" boyutlarında olması, IPS panele sahip olması için önemli, ghosting gibi kronik sorunları olmaması keza aynı şekilde önemli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan
Merhabalar, epeyce bir süredir monitör bakıyorum ve en sonundan bu monitörde karar kıldım. Sizce bu Monitör fiyatını hak ediyor mu?
Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum çok fazla olmasa da hikayeli oyunlarda oynayacağım. 27" monitör bakıyordum fakat fiyatlar yerinde durmuyor maalesef.
Sizlerin de önerisini almak isterim. 24,5" ile 27" boyutlarında olması, IPS panele sahip olması için önemli, ghosting gibi kronik sorunları olmaması keza aynı şekilde önemli.
DELL G2422HS 165hz ips panel 24 inç modelini kullanıyorum şuana kadar hiçbir problem yaratmadı 3 yıl da garantisi var zaten sana kalmış ghosting veya ölü pikselde çıkmadı yani sorunsuz şimdilik

Cavs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ALPEREN
Bende almak istiyorum bu monitörü ama hala kararsızım.

wennas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DELL G2422HS 165hz ips panel 24 inç modelini kullanıyorum şuana kadar hiçbir problem yaratmadı 3 yıl da garantisi var zaten sana kalmış ghosting veya ölü pikselde çıkmadı yani sorunsuz şimdilik
Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Mert75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Polat
Bende çok merak ediyorum ghosting varmı diye

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Alınır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,093
Üyeler
140,767
Son üye
estqxopXl
Top Bottom