Neler Yeni

Çözüldü✓ Dell G16 7630 Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Erdoğan
Dostlar Merhaba,
Şuan da Monster bir laptop kullanıyorum ve ısınma sorunları, donanımların iyi oyunları kaldıramaması sebebiyle laptopu güncellemek istiyorum.
Alacağım Dell G16 modelinin özellikleri: İ9-13900HX - RTX4070 (140W) - 32 GB DDR5 RAM - 1TB SSD - 240hz QHD ekran
Donanım olarak iyi ancak marka kalitesinin ve oyunlarda yaklaşık kaç fps alacağımı bilmiyorum.
Sizce alınır mı ?

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berke
4060 lı modelini sipariş vermiştim daha sonra yazılım sorunları nedeniyle iade ettim Asus tuf A15 4070 aldım

yusuf34

80+ Bronze
Dostlar Merhaba,
Şuan da Monster bir laptop kullanıyorum ve ısınma sorunları, donanımların iyi oyunları kaldıramaması sebebiyle laptopu güncellemek istiyorum.
Alacağım Dell G16 modelinin özellikleri: İ9-13900HX - RTX4070 (140W) - 32 GB DDR5 RAM - 1TB SSD - 240hz QHD ekran
Donanım olarak iyi ancak marka kalitesinin ve oyunlarda yaklaşık kaç fps alacağımı bilmiyorum.
Sizce alınır mı =
modeli yazıp game fps test yazabilirsin birde jarod tech incelemişmi ona bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlar Merhaba,
Sizce alınır mı ?
game fps test videosu

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berke
Ne tür yazılım sorunları acaba, bilgi verir misin?
Bu konuda var. Bunun dışında kısaca anakart gücü düzgün dağıtamıyor. Kullandığım kontrol yazılımı düzgün çalışmıyor yönetemiyorsun bilgisayarı

shaco27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
eyyüb
İ7 g16 var arkadaş aldı geçen yanıyor bildiğin deli gibi ısınıyor fan sürekli çalışıyor boşta bile kullaniyor işlemciyi. 2 defa kurduk bios guncel halen aynı aman aman de hatta alırken çok araştır.

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Cenap Vartanyan
Bu konuda var. Bunun dışında kısaca anakart gücü düzgün dağıtamıyor. Kullandığım kontrol yazılımı düzgün çalışmıyor yönetemiyorsun bilgisayarı
İyi de siz cihazı kullanmamışsınız ki, başkalarının yorumlarına dayanarak bu kanıya varmışsınız. O yorumları yapanlar da bu cihazı kullanmamış üstelik, internette şikayet okuması yapmışlar sadece. Memnuniyet oranı da önemli.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berke
İyi de siz cihazı kullanmamışsınız ki, başkalarının yorumlarına dayanarak bu kanıya varmışsınız. O yorumları yapanlar da bu cihazı kullanmamış üstelik, internette şikayet okuması yapmışlar sadece. Memnuniyet oranı da önemli.
Doğru kullansam iade etmem sıkıntılı olucaktı bende risk almadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Erdoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostlar yorumlarınız için teşekkür ederim.
Açıkçası kafam biraz karışık biraz daha para koyup asus rog strix almayı düşünüyorum. Yine de yorumlarınız için teşekkür ederim.

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Cenap Vartanyan
Dostlar yorumlarınız için teşekkür ederim.
Açıkçası kafam biraz karışık biraz daha para koyup asus rog strix almayı düşünüyorum. Yine de yorumlarınız için teşekkür ederim.
Onun da sadece şikayetlerini okursanız mesela coil whine ile ilgili birçok şikayet bulursunuz.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
adaptör sorunları güç sorunları yazılımsal problemleri bolca olan bir model tavsiye etmiyorum.

Top Bottom